Merhaba arkadaşlar

Normalde zorda kalamdıkça site adreside paylasmam ama artık kafamda çok fazla soru ve tereddüt oluştu. İşin aslı Sitemde bir yenilik istiyorum. 1 yaşını aşmış bulunuyor kendisi ve 1 kere bile siteye zarar verecek bir girişimde bulunmadım. tek kelime bile copy paste yapılmadı. Siteye gectiğimiz günlerde İçerik ekleme alanı ekledim (değişiklik olması adına) Ancak ben sosyalleşmeyide bir okadar istiyorum sitemdekilerle. Aslında sitemdeki insanların birbirleri ile kaynaşmasını daha çok istiyorum çünbkü sitem kişisel gelişim-psikoloji alanında bir site ve kişilerin kaynaşıp sorunlarına çare bulması benim için daha bir önemli. Sitemde 600 e yakın 100-200-300 kelimelik yorumlar mevcut ve sürekliliğinide koruyor her birine sürekli cevap yazmaya çalşışıcam diye araştırmaktanda bıktım. Değişiklik olur diye lisanslı tema aldım ve çokta kullanışlı + faydasını çok gördüm. İş yerimde sıkıldıkça hem kültürümü,bilgimi geliştirmek hemde insanlarla paylaşıp hitimi arttırmak içinde çok uğraştım,uğraşıyorum. Ancak Ben 1+ yıllık bir emeğe bu kadarının az olduğunu düşünüyorum. %100 organik ve dmoz kayıtlı olup googlenin değer verdiği sitelerden olup ayrıca Hürriyetgibi bir sitenin çoğu zaman ana banneri olan bir sitenin emek karşılıgının bu olmasını istemiyorum. Site hitimin ortalaması 1K bu arada. Ayrıca darbe öncesi 2 K idi... Bu kadar teferruatlı ve detatylı yazıp sıktığım için kusura bakamyın yalnızca bukadar sıkılmışken satmalımıyım, daha mı fazla yüklenmeliyim yoksa siteme yeni eklenti ve yazılıp dahil edip sosyalleştirme girişiminde mi bulunmalıyım ? İşte ben bunun kararını vevremıyorum. En azından siz olsanız ne yapardınız onu söyleseniz yine yeterince yardımınız dokunmuş olacak. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.