wmaraci reklam
lidertakipci

Adsensemi ? , Bumerang mı?

16 Mesajlar 1.854 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar dün itibari ile Adsense başvurum onaylandı. Reklamları sitem de yayınlamaya başladım.

Bir kaç gün önce de Bumerang 'a başvurmuştum ve az önce kabul edildi ve ''Bumerang üyelik tipiniz: Altın olarak değerlendirilmiştir.'' şeklinde de bir not bulunuyor mail 'de.

Sizce daha çok kazanç sağlamak için, Bumerang 'ımı kullanmalıyım yoksa Adsense 'yimi?

Ekstra olarak Bumerang hakkında hiç bir bilgim yok yalnızca Adsense benzeri bir sistem olduğunu biliyorum yanılmıyorsam.

Vakit ayırıp öneride ve bilgi paylaşımında bulunan arakdaşlara teşekküler

wmaraci
reklam

selimcayir selimcayir bilgirehberi.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vatman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 13, (%100)
Reklam yayınlama konusunda adsenseden ötesi yok diye biliyorum...
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

kasver kasver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 67
  • Ticaret 0, (%0)
Bumerang saçmalık ama ikisini de birlikte kullanabilirsin
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

///!!!\\\

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Bumerang size ücretsiz yayınlatıyor reklamlarını başka birşey değil. Adsense ise tabiki Bumerang'a göre çok çok çok profesyonel bir reklam platformu. Adsense varken bumerang'ı tercih etmek yanlış olur.

Ek: Bumerang herkese altın üyelik veriyor ve platin üyeliği kafasına göre çok az kişiye veriyor. Sitenizin kaliteli olması vs. gibi şartları var fakat şartlara değil yalnızca hite bakıyorlar.
7T7 teknobilimadami

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
İkisini de kullanabilirsiniz. Bumerang, Adsense gibi değil. Sitenizin hitine ve içeriğine göre arada bir siz mail atıyorlar. Sitenizde yayınlıyorsunuz belirtikleri süre boyunca. Tanıtım yazısı misali. Sonra 50 TL limitine gelince ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz. Fakat Üyeliğinizi "Platin" olması lazım. Altın pek bir işe yaramıyor.

Sitenizin durumuna göre ileride tekrar değerlendirilir ve uygunsa Platin yaparlar.

Hayırlı olsun.
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
İkisinin aynı platformda olduğunu söylemek tam doğru olmaz. Bumerangta siz yazılar gönderirsiniz onlar sitesine ekler ve reklamverenler herhangi bir yol ile sitenizi görüp beğenirse reklam vermek için bumerangtan size teklif gönderir. Siz alırsınız onların verdiği tanıtım yazısını sitenizde yayınlarsınız. Ücret bumerang hesabınıza aktarılır 50TL'yi geçerse banka hesabınıza yatırırlar. Adsense ise tıklama mantığıyla çalışır. Siz reklam kodunu alır eklersiniz siteye. Üyeler reklamı görüp tıkladıkça para kazanırsınız.
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Bumerang size ücretsiz yayınlatıyor reklamlarını başka birşey değil. Adsense ise tabiki Bumerang'a göre çok çok çok profesyonel bir reklam platformu. Adsense varken bumerang'ı tercih etmek yanlış olur.

Ek: Bumerang herkese altın üyelik veriyor ve platin üyeliği kafasına göre çok az kişiye veriyor. Sitenizin kaliteli olması vs. gibi şartları var fakat şartlara değil yalnızca hite bakıyorlar.

Ücretsiz reklam yayınlatmıyor, yanlış bilgi vermeyin.

Çok uzun yıllarıdır kullanıyorum Platin üye olarak. Yüksek paralar aldım. Halen içeride birikmiş bakiyem var.
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

techandworld techandworld Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Blog
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 525
  • Beğeniler 52 / 110
  • Ticaret 92, (%100)
bumegrandan bir yılda 5000 bin kazandım adsenseden 1000 tl ancak kazanabildim ya adsenseyi ben beceremiyorum.. yada adsensede şansızım
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Bilgi paylaşımınız için teşekkürler saygı değer arkadaşlar. Anlaşılan bumerang ile Adsense kıyaslanamayacak düzeyde :) bilmiyordum öğrenmiş oldum

Ek güncelleme: Son yapılan yorumlarda durumu tam anlamış değilim. Ancak çoğunluk adsense diyor sanırım

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

syelkenci adlı üyeden alıntı

Ücretsiz reklam yayınlatmıyor, yanlış bilgi vermeyin.

Çok uzun yıllarıdır kullanıyorum Platin üye olarak. Yüksek paralar aldım. Halen içeride birikmiş bakiyem var.

"Bumerang size ücretsiz yayınlatıyor reklamlarını başka birşey değil" cümlesinde nasıl bir yanlış bilgi yer alıyor? Neredeyse ücretsiz yayınlatıyorlar.

7T7 Günlük +3.000 tekil hitli siteme tanıtım yazısı yayınlatmak için 4 TL teklif vermişlerdi. Yine 15'e yakın teklif yaptılar hepsi 1 tl ile 7 tl arasında çok komik rakamlardı. Üstelik ödemeyide 50 tl birikince yapıyorlar. Bumerang'ta vakit kaybetmek yerine Adsense her zaman kazandırıyor.

Ayrıca ekşi sözlükteki yorumlar yeterlidir diye düşünüyorum: https://eksisozluk.com/hurriyet-bumerang--3140519
7T7

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al