wmaraci reklam
lidertakipci

Google Organik Hit Linki Çalışması Herkes Yararlansın Diye

9 Mesajlar 1.843 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

seomarkam seomarkam Google SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yerel Firma Rehberi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
2 Adet Google Organik Hit Linki Çalışması 10 TL

4 Adet Google Organik Hit Linki Çalışması 20 TL

7 Adet Google Organik Hit Linki Çalışması 30 TL

12 Adet Google Organik Hit Linki Çalışması 50 TL

Bu hizmetimizle sadece link oluşturma hizmeti desteği vereceğiz ilk anahtar kelimeniz ile oluşturacağımız linki https://pingomatic.com ile pingleyecegim. Bu pakette tanıtım yazısı ve sosyal medya paylaşım desteği bulunmamaktadır.

Bu çalışmanın amacı google.com.tr de çıkmak istediğiniz kelimelerde çıkmanız ve çıkana kadar hedef kelimeniz ile sitenize organik hit alabileceğiniz linki temin etmektir.
İlk sayfaya çıkma konusunda garanti vermiyorum ama genel seo çalışmaları içinde güzel bir seo çalışması yolu izlerseniz 2 ay içinde ciddi manada sıralamaya girebilirsiniz.

Bu linkleri sosyal medya, blogspot, wordpress, tumblr (özellikle tumblr backlink paketleri) ile güzel backlink örgüsü oluşturursanız çok güzel yol kat edersiniz. Forumda tumblr backlink hizmeti veren arkadaşlar bulunmaktadır. SEO Çalışmalarının amacı anahtar kelime veya kelimelerinizle sitenizi google.com.tr çıkarmak onun için seo çalışmaları yaptırılmaktadır ben size kolaylık olması için size böyle bir hizmet vererek birkaç ayda çıkacağınız anahtar kelimeler ile hemen hit olabileceğiniz link inşaası yapıyorum geri kalan çalışmalar size kalmış oluyor isterseniz uygun fiyatlara genel seo çalışması konusunda da yardımcı olabilirim. Tercih hakkına sahip bulunmaktayım.

Konuyu genel manada anlattım lütfen sorularınızı konuyu baltalamayacak şekilde şahsıma iletirseniz sevinirim.

Bu çalışmadan forumda bir arkadaşa link çalışması yaptım çalışmanın fotosu aşağıda yer almaktadır.

Bu çalışmada ilk zamanlarda sıralama kaybı olabilmektedir ama zamanla mevcut sıradan üstte çıkmaktadır. Saygılar.

İletişim: Turan KAYA | Cep & WhatsApp 0543 249 5447 | Skype: seomarkam

Ödeme: EnPara (Finansbank) | Vakıfbank | Akbank | Şekerbank | Kuveyttürk | Denizbank

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
3 kere okudum, yine anlayamadım net olarak ne yapacağınızı maalesef :/
fullvizyon

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
CenkOnsoy bey,
Çalışmalarımız bit.ly/websiteekle şeklinde link kısaltma ile yapıyoruz siz anahtar kelimenizi veriyorsunuz ben gerekli çalışmayı yapıyorum linki oluşturuyorum siz linke her tıkladığınız da sitenize google üzerinden organik hit girişi yapılmış olunuyor. Facebook ta sayfada paylaştığınızı düşünelim 20K tık aldınız bu tıklamalar normal link olsa yönlendirme olarak görüntülenecek ama bu çalışma ile 20K tıklama sitenize organik olarak gelmiş olacaktır. Saygılar.

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam hitler nereden geliyor ve IP'ler nereden çekiyor ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
AtilgaN bey,
Hitler ve IP ler sizin çalışmanıza bağlı siz ne kadar etkili seo çalışması yapar iseniz o kadar kişiye ulaşırsınız ve tıklama başı hedef kelime de hit almış olursunuz. Saygılar.

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
Hayır onu sormadım hocam; ziyaretçilerin lokasyonları neresi ve hitler nasıl geliyor, IP ( kullanıcıları ) 'leri nerden çekiyor demek istiyorum.

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
AtilgaN bey,
Türk kullanıcılar olacak www.google.com.tr üzerinden gelecek Türk IP ler olacaktır.
Saygılar.

ersev ersev WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek otomotiv
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 4 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Bence faydası olcağnı sanmıyorum ziyaretçiler gelicek ama geldiği gibi merakettiği şey olmiyacağı için terk edecekler bununda bi faydası olacağını sanmıyorum.

• Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)

ersev adlı üyeden alıntı

Bence faydası olcağnı sanmıyorum ziyaretçiler gelicek ama geldiği gibi merakettiği şey olmiyacağı için terk edecekler bununda bi faydası olacağını sanmıyorum.

Dikkatli okursanız sizin belirleyeceğiniz anahtar kelime ile çalışma yapacağız sizin siteniz boş ise gelen tabi ki hemen çıkar önce ADAM gibi sitenizin olması gerekmektedir.Yoksa istediğiniz çalışmayı yapın bir işe yaramaz. Saygılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al