lostyazilim

Forum için ekip arkadaşı arıyorum

8 Mesajlar 822 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Öncelikle herkese hayırlı geceler, Rabbim kazanç hedefleyen arkadaşlara bol kazanç, kariyer hedefleyen arkadaşlarımada güzel bir kariyer nasip eyler inşallah. Bir forum ile yoluma devam etmeye karar verdim. ''Herkes forum açıyor'', ''Forum çok var tutmaz'' gibi gereksiz cümleler kuracak arkadaşlar postu okumayı şimdiden bıraksın lütfen. Ben bu yolda kendime ekip arkadaşı arıyorum. Moderatör, Yazar, Reklamcı vs her türlü ekip arkadaşlığına açığım. Forumda tanıdığım çok arkadaş var, ancak böyle bir soru soracak olsam hemen o soruyu yapıştıracak ''Ben ne kazanacağım'', ''Beleşemi Çalışacağım'' böyle arkadaşları istemiyorum kesinlikle güzel arkadaşlık kurabilen ekip çalışmasından zevk alan, birlikten kuvvet doğduğuna inanan, pes etmeyen, ısrarla YAPACAĞIM ULAN YAPACAĞIM ! Diyen. Yapamazsın diyenleri aldırış etmeden çalışmaya devam eden arkadaşlar arıyorum. Ki kazanırsak beraber kazanacağız kaybedersek diye birşey yok kaybedecek bir şeyimiz yok en fazla EMEK HARCADIK, DEFALARCA DENEDIK, ÇOK İSTEDİK, OLMASI İÇİN HERŞEYİ YAPTIK ama olmadı deriz. Ben bu cümleleri kurmaktan asla gocunmam ve goçunmayacak arkadaşları da yanımda isterim. Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. Detaylar için Pm

wmaraci
reklam

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Bıraktım.

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Merhabalar, öncelikle bu azimli davranışınızdan ötürü sizi tebrik ederim. Birçok insan bu konuda tereddüt yaşıyor. Dilerseniz farklı kategoride beraber birşeyler yapabiliriz. Forum olmasada daha farklı birkaç bilgi içerikli site yapabiliriz. İnsanlar girip birçok konu hakkında aradıkları herşeyi bulabilecekleri. Bu düşünce sebebim direk adsense ile yolumuza devam etmek istemem.
Erdemakale

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

werfection adlı üyeden alıntı

Merhabalar, öncelikle bu azimli davranışınızdan ötürü sizi tebrik ederim. Birçok insan bu konuda tereddüt yaşıyor. Dilerseniz farklı kategoride beraber birşeyler yapabiliriz. Forum olmasada daha farklı birkaç bilgi içerikli site yapabiliriz. İnsanlar girip birçok konu hakkında aradıkları herşeyi bulabilecekleri. Bu düşünce sebebim direk adsense ile yolumuza devam etmek istemem.

Bloğumda adsense reklamların zaten mevcut ancak demeye çalıştığım, girişimcilik ruhu istiyorum olduğumuz yerde değil ileri gitmek istiyorum. Şöyle düşünün bizden sonra doğacak olan insanların kurdukları forum bile anidan patlama yapacak duyulacak. Bizden sonra doğacak olan insanlarda zengin olacak. Biz onlardan öndeyiz neden biz yapmayalım.
werfection

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

werfection werfection WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 69 / 83
  • Ticaret 18, (%100)
Son derece mantıklı düşünüyorsunuz. Benimde şöyle bir düşüncem vardı her zaman birşeyleri yapabilicek kapasitedeysek neden hala duruyoruz ? Geçireceğimiz boş zamanlar yerine sürekli olarak aktif birkaç proje ile ilgilensek de o vakitleri değerlendirsek fena mı olur. Ben bu yönde bir konu arayışındayım. Ne tarz bir site yaparsam eğlenceli bir şekilde ilerletebilirim. Fakat o konuyu henüz bulamadım.
Erdemakale

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

werfection adlı üyeden alıntı

Son derece mantıklı düşünüyorsunuz. Benimde şöyle bir düşüncem vardı her zaman birşeyleri yapabilicek kapasitedeysek neden hala duruyoruz ? Geçireceğimiz boş zamanlar yerine sürekli olarak aktif birkaç proje ile ilgilensek de o vakitleri değerlendirsek fena mı olur. Ben bu yönde bir konu arayışındayım. Ne tarz bir site yaparsam eğlenceli bir şekilde ilerletebilirim. Fakat o konuyu henüz bulamadım.

Pm attım hocam mesaja geçelim

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
Forum kategorisi hakkında PM alabilir miyim ?

mkucuk mkucuk https://jettemp Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 121 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
pm attım hocam

https://jettemp.com https://naughtyscratchcard.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al