wmaraci reklam
lidertakipci

Casper Chy 4200M i5 4GB ram 2GB GForce Windows 10 desteklemiyor mu ?

13 Mesajlar 2.521 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Diskte sorun olabilir. Ben Core 2 Duo E8200, 3 gb ram ile Windows 10 kullanıyorum, canavar.

wmaraci
reklam

systemhack systemhack www.batuhankilinc.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 33 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Disk olayı windows 8'den beri gelen bir sorun, bazı bilgisayarlarda zaman zaman %100 kullanıma çıkararak diskin ortalama yanıt süresini çok düşürüyor, bilgisayar kasılmaktan ölüyor. Henüz çözümünü bulamadım, herkes windows8 ve devamındaki işletim sistemlerinin SSD baz alınarak tasarlandığını ve mekanik hard disklerde sorun ortaya çıkardığını söylüyor.

http://www.bilisim-uzmani.com/konu-windows8-100-disk-kullanimi-sorunu-cozum.html

Şu konumdaki, tarife göre biraz daha düzelme sağlanabiliyor fakat bazı hard disklerde durum daha kötü bir hal alabiliyor, hangi marka hard disk kullanıyorsunuz?

www.batuhankilinc.com Kişisel blogum

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Yıldırım adlı üyeden alıntı

pardon o zaman. temiz kurulum yaptın mı?

Hocam benim disk sorunlu Temiz kurulum yapamadım çünkü veriler gidecek oyunları tekrar indir falan

cgrclk adlı üyeden alıntı

Diskte sorun olabilir. Ben Core 2 Duo E8200, 3 gb ram ile Windows 10 kullanıyorum, canavar.

Hocam benim aklıma takılanda i3 açıyo benim bilgisayar kasıyo oyunlar orjinal firefox bile bazen kafayı yiyo korkuyorum sonu Discovery telefon gibi olacak duvara bi vuracam :) aklıma takılan ve kıllandıran olay disk değişimine gittiğimde elinde disk yoktu bana diski onarıp taşınabileceğini söyledi bende sıfır disk istedim ve 150tl ödedim sonra sorun üstüne sorun Yer Casper teknik servisi Dure Bilişim Antalya

systemhack adlı üyeden alıntı

Disk olayı windows 8'den beri gelen bir sorun, bazı bilgisayarlarda zaman zaman %100 kullanıma çıkararak diskin ortalama yanıt süresini çok düşürüyor, bilgisayar kasılmaktan ölüyor. Henüz çözümünü bulamadım, herkes windows8 ve devamındaki işletim sistemlerinin SSD baz alınarak tasarlandığını ve mekanik hard disklerde sorun ortaya çıkardığını söylüyor.

http://www.bilisim-uzmani.com/konu-windows8-100-disk-kullanimi-sorunu-cozum.html

Şu konumdaki, tarife göre biraz daha düzelme sağlanabiliyor fakat bazı hard disklerde durum daha kötü bir hal alabiliyor, hangi marka hard disk kullanıyorsunuz?

Toshiba sanırım bunları denedim bi çok yöntem denedim ama kaydadeğer bi sonuç yok :(

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al