cihaneken Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Konu sahibinede ( sovetski ) şunları belirtmek isteriz.

-Alacağınız sunucu saf şekilde istediğiniz işletim sistemi kurularak verilir.Panel vs kurulumu yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.Tabi firmanın ücretli/ücretsiz panel seçenekleride olabilir.Bu konu hakkında bilgim bulunmuyor.512 MB Ram bir vds'de 10.000 anlık kullanıcının barınacağı ihtimalini görmüyorum.Zaten paneliniz %20 kadar ram tüketimi yapacak.Bu tüketim panelden panele değişir.Plesk kurarsanız çok fazla tüketim yapar.Tabi ben plesk önermiyorum sadece bilgilendirme amaçlı söyledim.512 MB VDS'ye "Centos Web Panel" kurmak doğru olur.Şu zamanda stabil çalışması sağlanmış bir panel diyebilirim.Ayrıca Centos Web Panel üzerinde Nginx - Apache ve Varnish Cache Serveri bir arada kullanabiliyorsunuz.Bu oldukça avantajlı bir durum yaratır sizin için.Oldukça fonksiyonlu ve az ram tüketimi yapan bir paneldir.Kurulumunda temel optimizasyonlarınıda kendisi yapmaktadır.512 MB bir sunucuda 3 site barındırılır 10 sitede barındırılır.Önemli olan hit durumudur.

Bu konu hakkında detaylı çözüm sağlayabiliriz.Sunucu alırsanız ayarları konusundada yardımcı olabiliriz.