muhdelibas adlı üyeden alıntı

Gözüm kesmedi satır atlasaydın keşke bazı yerlerde yazıya bak ağlama duvarı gibi .D

Bu yorumunuzu okuduktan sonra, yazıyı düzenleyerek satır atladım. Ancak sizinde tahmin ettiğiniz gibi ağlama duvarı. Okumanıza gerek yok, bakmadan çok iyi anladınız zaten.

Ek Olarak:

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Başardın zaten arkadaşım. Başaracağım dediğin her an başarıyorsun emin ol.

Aç bir blogspot bedava, konu bir yıl sonra tutacak olan bir konu olsun, hakkında türkçe kaynak olmayan bir oyun olsun ama aç yaz babam yaz günde 20 tane yaz ama yaz. Sonra sürekli istatistik takibi yap yükselmeye başlayınca sat gitsin. Sonra gelsin domainler hostlar.

Hocam herkes blogspot ile uğraşmamamı öneriyor. ''Al bi domain, adam gibi yaz'' diyolar. Bencede haklılar :)

Ek Olarak:

samdilli adlı üyeden alıntı

Merhaba, açtığın ilk konuyu biliyorum. Onun üzerine hala bir ilerleme kaydetmemişsin. Keşke gelen teklifleri değerlendirseydin. Gururun için bak yerinde sayıyorsun. Sana bir reseller verebilirim. Bir arkadaşta domain versin başla artık.

Sizi hatırladım, yine bana yardımcı olmak istemiştiniz. Belki alakası yok ama bu yazıyı yazıp, ardından domain vs istemek bana dilencilik gibi gelir.