Merhaba arkadaşlar bu yazımda size reklam firması arayışı içerisinde olan yada para kazanmak isteyenlerin bu firmayı tercih etmemesi gerektiğini anlatacağım

Bundan yaklaşık 2 ay önce güzel bir başlangıç yapmak için adhood firmasını seçtim ve reklamlarımı yerleştirdim günde ortalama 30-50 olarak kazanıyordum ilk başta 1 ay geçmeden param alamayacagımı biliyordum neyseki otomatik talep alacaklarını yazdıkları için fazlada üstüne düşmedim 1 ay geçti biriken para bin tl ye yakın oldu hala bir talep oluşmadı zaman geçtikçe her hafta ödeme talebi almaları için destek yazdım ama 1 tanesine bile cevap gelmedi ve şuan 2. ayın içerisindeyim içeride biriken para 1200 tl oldu turkticaret bunların şirketiymiş telefonla aradım hiçbir destek göremedim

yani işin özü ben bu işte birçok siteye ve farklı reklam firmalarıyla çalıştığım halde bile çok sıkıldım ve sizin için se bu bir işkence olur

düşünsenize yeni bir siten var ve güzel başlangıç yapmışsınız hergün heycanla kazancınıza bakıyorsunuz 2 ay boyunca sonucu olmayan bir iş için bekliyorsunuz bu çok hayal kırıcı ve sahtekarca bir iş bu firmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum

benim gibi 2 diğer arkadaşımda ocak ayından yana yani 8 aydır hiçbir para alamadıklarını söylüyorlar buraya yazacaklarından eminim yorum olarak

adamlar sisteemi kurmuş siz sıkılana yeter artık diyene kadar kazanıyorlar ama kazandırmıyorlar