Jahrein bence haklı. Konuşarak yapılması gereken bir işte konuşması engelli olan birinin başarılı olması şart değil demiş. Başarılar demiş, artniyetli değilim demiş, doğruları söylemiş. Bu adamın izleyicileri de biraz kanser insanlar çıkmış ve Jahrein'e sövüp saymış. Jahrein buna rağmen hala üslubunu koruyup başarılar diye yorum yapabiliyor.

Jahrein'i izlerim ancak ona tapanlardan değilim, sırf o dedi diye de haklı bulmuyorum ancak bu adamın takipçilerin %60'ı sadece engelli olduğu için destek vermek için izleyenlerden oluşuyor.

Bu arkadaş da bunun galiba farkında ki engelli VLOG ismiyle video koyuyor. İzleyenler resmen gerçek izleyici taklidi yapıyorlar.

Arkadaşa bu yüzden abone olmadım, videolarını ara sıra izleyeceğim gidişat neymiş diye ancak engelli olmayan bir arkadaşın bu ortamdaki muhabbeti çok daha iyidir. Aynı performansı bu adamdan bekleyemeyiz, sırf engelli olduğu için de sahte abone olanların abone olmayanlara küfretmesinde zerre mantık bulamıyorum.

İzleyicinin beklentisi, kişinin durumuna, engeline, yaşına bakmaksızın muhabbetinin, espri kalitesinin güzelliğidir.