Geçmişi önemlidir. Kendi adıma konuşuyorum. Hatta çok önemlidir. Siz diyelim birisiyle beraber oldunuz ve çok sevdiniz birbirinizi herşey yolunda gidiyo diyelim 1. sene bitti derken ee haliyle baya bağlandınız birbirinize daha sonra birinden bir haber geliyo "ya ben ona söyle seyler yaptım onu şöyle böyle yaptım" diyen birisii.. ne yaparsınız? Tabi hemen o çocuğu öldürüyesi dövesiniz gelir aklınıza ve yaparsınızda ama ne fayda.. Gerçektir bu! Kız arkadaşınız size türlü türlü yalanlar söylemiştir. Hayatımda ilk sensin gibisinden ve sonra düşünürsünüz.. Bu kız öyle erkek sohbetlerinde geçmiştirki ne makaralar ne lekelemeler neler neler.. Yapan kişi veya kişiler bilirsinizki hemen arkadaş çevresine anlatılır. Senin kız arkadaşında bu iğrenç muhabbetin bi parçası olmuştur ve bunu öğrenince gerisi çorap söküğü gibi gelir. İlerde aklına takılır sevgilinin, karım dediğin insanın vücüduna başkaları temas etmiş.. Anlayacağın Bunu kaldırabilecek bir miğde yok bende derim ve yoluma bakarım Allah büyüktür deyip.. Yaşadığım için söylüyorum :) Bu konuları kafasına takmayanın mutlu olmasını dilerim..