Site Adresi: PM
Sitenin açılış tarihi: 12.05.2016
Sitenin Aylık Getirisi: Yok
Sitenin Kategorisi:.wallpapaper download site
Günlük Tekil Hit Sayısı: Düşük
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet Dahil

Şu an 179 Wallpaper yüklenmiştir. Wallpaper lar siteye uygun etiketlenmiştir. Hazırda yüklenmeyi bekleyen hazırlanmış wallpaper lar vardır ve onlarda verilecektir. Kullanışlı scripti vardır adsense ile uyumludur, hesabınız varsa rahatça kullanabilirsiniz.

Site Adresi: Pm
Sitenin açılış tarihi: 02.06.2016
Sitenin Aylık Getirisi: yok
Sitenin Kategorisi: Resim yükleme paylaşma sitesi
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet

Forumlarda sosyal medyada paylaşılmak üzere resim yüklemek üzere kurulmuştur. Kullanışlı ve adsense ile uyumlu bir scripti vardır.

Sitenin açılış tarihi:10.06.2016
Sitenin Aylık Getirisi: Düşük
Sitenin Kategorisi: Link kısaltma sitesi
Satışa Hosting Dahilmi?:Evet
Banlı Olduğu Arama Motoru: Tok

Link kısaltma sitesidir. Scripti güzeldir. İstenirse üyelik sistemi ile link tl vs şeklinde işletilebilinir. Script İngilizce idi Türkçeleştirmeye başladım ve epey Türkçe yaptım. Kalanını tamamlayacağım.

Sitenin açılış tarihi: 08.04.2016
Sitenin Aylık Getirisi: Yok
Sitenin Kategorisi: PDF Kitap

Pdf kitap indirme sitesi.wordpres tabanlıdır. Link kısaltma, reklam veya varsa adsense ile kazandırır. Yasal olarak uyarıları yapılırsa adsense de olur. Ben bu şekilde hazırladım. Elimde çok pdf kitap var yandex driver de yükle onuda vereceğim.

4 site ve bir domain hepsinin hostingleri vardır. Sınırsız alan sınırsız trafik sınırsız email hosting vardır. Kendim için hazırladığım sitelerdir. Domain için kurulumuda yapabilirim. Domainlerin hepsi güzeldir. Jenerik domainlerdir ve iş yapar. Başka da sormak istedikleriniz olursa cevaplarım.

Hepsi için istediğim fiyat 250 TL’ dir. Enpara veya Vakıfbank olarak ödeme kabul edilir.