wmaraci reklam
lidertakipci

Film Siteleri Satılıyor?

16 Mesajlar 1.576 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mertcinar mertcinar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 22 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Bir kaç yerde film sitelerine ceza veya birşeyler geleceğini okudum bunun gerçeği nedir bütün çoğu kişi film sitesini satıyor bu konuda net bir bilgisi olan varmı?

wmaraci
reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
Öyle bir yazı okumadım yalnız ceza her zaman vardı bende görüyorum forumda bir çok kişi film sitesini satıyor yalnız o satanlar bir hevesle açıp devamını getiremeyenler diye düşünüyorum.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 22 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
inşallah öyledir hocam bende öyle bir yazı okumadım fakat bir yazıma arkadaşın biri film sitelerine çok ağır şeyler getirilecek yazılıyordu o yüzden sordum

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
:D yıllardır dolaşan bir şey anasayada koskoca madde varken kimse direk ceza yazamaz yer sağlayıcısıyız arkadaş var mı öyle şey. Site satanlara gelince satılanların çoğu emek harcanmayan siteler doğrudur fakat ben özene bezene bir site yaptım www.kacakstudyo.com adında son 2-3 gündür de hitler katlanarak artıyor, satışa çıkardım çünkü yetişemiyorum dizilere filmlere artık

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 22 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
hocam bende baya emek harcıyorum fakat olduğu yerde kalıyor bi öneriniz varmı film editlemek için makine bile aldım editleyip upload ediyorum openload vb sitelere

sercanaksu sercanaksu Myatika Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek işci:)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
Is film sitelerine gelene kadar temizlenmesi gereken cok site var filmi indirdiginiz siteler parali satin aldiginiz siteksr ona kaldiysa bunlarin hepsi uygunsuz is yapiyo film sitelerini yuksek gelirli oldugu icin kimse kakdiramiyor kisacasi

• Üyelik 02.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 22 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

:D yıllardır dolaşan bir şey anasayada koskoca madde varken kimse direk ceza yazamaz yer sağlayıcısıyız arkadaş var mı öyle şey. Site satanlara gelince satılanların çoğu emek harcanmayan siteler doğrudur fakat ben özene bezene bir site yaptım www.kacakstudyo.com adında son 2-3 gündür de hitler katlanarak artıyor, satışa çıkardım çünkü yetişemiyorum dizilere filmlere artık

mesela hocam sizin 2 ay önce açtığınız sitenin alexası 600 bin iken 8 aydır uğraştığım film sitem hala 2 milyon alexa'da bunun için önerileriniz varmı site adresi: http:www.hdfullfilvakti.com

Ek Olarak:

sercanaksu adlı üyeden alıntı

Is film sitelerine gelene kadar temizlenmesi gereken cok site var filmi indirdiginiz siteler parali satin aldiginiz siteksr ona kaldiysa bunlarin hepsi uygunsuz is yapiyo film sitelerini yuksek gelirli oldugu icin kimse kakdiramiyor kisacasi

cevabınız için teşekkür ederim hocam

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Benimki daha önlerdeydi ama bir ara ilgilenemedim ondan böyle oldu. Alexa konusunda pek bilgim yok ben temamı aldım kendime göre çeki düzen verdim apayrı bişey ortaya koydum Dizix temasından. Playerımı kendime özel yaptım kaynaklarım kendime ait tamamen kullanıcıyı düşünerek bir site yaptım yani. Kullanıcı da bunu anlayıp sitemde fazla dolaşıyor alexanın düşme sebebi bu olabilir.
mertcinar

kişi bu mesajı beğendi.

omeryaka omeryaka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Alaxsa 600 bin ise konuşulacak bişey yoktur birde emek veriyoz diyonuz emek verilen sitenin ne işi var 200 binin üzerinde

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

mertcinar adlı üyeden alıntı

mesela hocam sizin 2 ay önce açtığınız sitenin alexası 600 bin iken 8 aydır uğraştığım film sitem hala 2 milyon alexa'da bunun için önerileriniz varmı site adresi: http:www.hdfullfilvakti.com

Ek Olarak:

cevabınız için teşekkür ederim hocam

hocam öneri diyosun siteye girmiyor eset bloke ediyor. baştan hit kaybı sizin için. Sitenizde artık ne varsa.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al