freelance iş ilanları

General Mobile Almayın Aldırtmayın

19 Mesajlar 3.234 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
ogzhntr olay şöyle gerçekleşti pazar günü yatağımda yatıyorum telefonu şarja taktım ve yatağımda müzik dinliyorum beğenmediğim bir parça geldi değiştireyim dedim bir baktım ekran çatlamış zaten zan altında kalacak bir durum olsa hiç servise bile gitmem.

wmaraci
reklam

serdar01 serdar01 Akıl+Bilim+Eğitim Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Eğitim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 839
  • Beğeniler 323 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
GM'nin en son çıkan telefonunu öve öve bitiremiyorlardı.Bir gün youtube da bir teknoloji kanalında da(video için tıklayın) aynı övgüleri alıyor ve GM 'nin CEO'su röportaj yapıyorlardı.Servis konusuna bile değinmiş.Kaliteliyiz diye.Tabii övgüler ardı sıra.Belli ki reklam almışlar.Neyse dediğiniz gibi cihazı satana kadar bu güler yüzleri.
Yabancı markaları geçtim;ama çıkıp bir de yerli markalara destek olalım demezler mi ?Sanki çok ilgililermiş gibi bir de duygu sömürüsü yapıyorlar.
Ben de aynı hataya düşmüştüm.

2 sene önce sözde yerli marka için üretilen bir ürün aldım.Cihaz bozuldu.Servise yolladım.2 aylık cihazdan servis bakım ücreti istemişlerdi.50 tl.20 lirada kargo verdim.Telefonu 600 TL ye almıştım.İnanın çöpe attım telefonu.Unutmadan markada vereyim.Piyasada başka ürünleri de var.Bu marka dark.

Özetle bir daha -yerli marka hadi destek olun ey vatandaşlar -tuzağına düşmem.Ben kızıyorum böyle firmalara.
Tabii bunlar benim fikirlerim.

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
serdar01 Bu tür firmalar kızmakta haklısınız çünkü bu firmalar üretimi ülke içinde yapmadığı gibi montajda dahil buna arge çalışmlarını da ülkemizde yapmıyor. Şuan desteklediğim tek yerli marka vestel çünkü bu firma arge çalışmalarını ülkemizde yapıyor üretim ülkemizde yapılıyor kalitesi gerçekten iyi hatta bu firma yurtdışına hatırı sayılır bir biçimde mal satıyor ama bu firmalar kadar reklam yapmıyorlar.
serdar01

kişi bu mesajı beğendi.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
2 yıllık GM discovery 2 kullanıcısıyım. ilk çıktığı hafta almıştım.
2 hafta önce denize birlikte girip ilişki kurduk ve öldü.

yaşarken de hastaydı baya. ekran kendiliğinden dokunuyordu garibim.

wmaraci
wmaraci

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
GM benim de ilk akıllı telefonumdu, bozulduğu için değiştirdim. Yeni telefonum da bozuldu onu da garantiye postaladım. Garantisi Delta.

Apple almak için kredi çekenlere çok afedersiniz aptal diyordum ancak asıl aptal benmişim 3 kuruş ucuza alayım diye Delta garantili aldık, telefon mu aldık başımıza bela mı aldık anlamadım.

I Love Yandex Money

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WordPress Uzmanı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 590
  • Beğeniler 80 / 196
  • Ticaret 17, (%100)
Bundan 2 gün önce Samsung S6 telefonum şarjda durduk yerde ekranın da hava kabarcığı oluşmaya başladı jelatin falan da yoktu garantisi zaten İsnatbulda güncel iletişim gibi dandik bir firma hiç uğraşmadan o halde satıp A7 2016 aldım bakalım bunda birşey çıkmaz InsaAlalh

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Eziyetinden bıktım dün iPhone 5s aldım.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Benimde ilk akıllı telefonumda gm discovery uzun süre dayandı en sonunda sarj soketi bozuldu okadarda özenli kullanmıştım telefonu sonra direk s6 edge aldım ondan sonra bende gm ürünlerini almamaya karar verdim.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Çok ilginç yorumlar ve sorunlar okudum gerçekten :D Konuyu açan arkadaşa ithafen; cihazın durduğu yerde şarjda nasıl ekranı kırılabiliyor? Yani bundan nasıl emin oldunuz? Buna benzer örnekler daha önce var mıymış? İlk defa duydum ve akıllı cihazlar konusunda master degree olduğum için bu durum bana pek mantıklı gelmedi.

Ailem 4 kişilik çekirdek bir aile annem ve kardeşim de Android One modeli babam ve bende GM 5 Plus D modeli var. Cihazlarımız çok uzun süredir çatır çatır kullanılıyor bundan önce babam ve annemde daha önce çıkan modellerden vardı. Biri su teması diğeri 3. kattan düştüğü için iflah olmadı ama hiç burada anlatılan sorunları yaşamadık.

Aynı şekilde servise 2 kere cihaz götürdük, o da tuş değişimi ve ekran değişimi için farklı cihazlar şeklinde oldu. 1 Saatte değiştirip verdiler hiç de sorun yaşamadık. Teknoloji şans işidir de ben bu kadar şanslı mıyım veya siz bu kadar şanssız mısınız :D ?

Not; hala GM 5 Plus D modelini kullanmaktayım ve hiçbir sorunum yok.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al