freelance iş ilanları

Seo İçin Ne Yapılabilir [Seo Uzmanları]

4 Mesajlar 602 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Günlük olarak makale giriyorum. Makale seo ayarları yapmaya çalışıyorum ve sosyal medyada paylaşmaya çalışıyorum. Site dışı seo olarak ne yapabilirim. Bir kaç sorum olacak.

1. Makaleleri yayınladıktan sonra büyük forumlarda paylaşıyorum. Sağlık alanında bir site bir kaç tane forum buldum ölü o forumlarda paylaşmalımıyım

2. Sağlık forumları dışındaki forumlardan link almak yararlımıdır ?

3. Forum backlink yorum backlink sosyal medya dışında ücretsiz seo nasıl yapılır

4. Backlink kaynaklarınız nelerdir ?

wmaraci
reklam

enverehan enverehan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backend Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Siteye ait facebook, goole plus, twitter, disqus, instagram sayfaları aç. Her makaleni orada düzenli paylaş. Disqusta anahtar kelima bazlı backlink alabilirsin. Siten 2 saniye ve daha aşagıda acılmali ve mobil uyumlu olmalı. Lets Encrypte sertifikasını ucretsiz veren hostlar var. Boylelikle https baglantisina gecebilirsin. Site ici seo ile ilgili internette çok makale var bunları oku gerekeni yap. Backlink alımlarını düzenli al. Bir haftada 50 aliyorsan diger haftada +-10 olsun. 1 kelime bazlı backlink aliyorsan 6-7 tane url backlink al. Farkli kelimelerden backlink al ve farkli sayfalardan url backlik al. Ozetle bunlar

https://ehantechnology.com/

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)
1- Ölü forumlardan yarar görmezsiniz kısacası iş yapmayan dükkanın sizin dükkanınızı önermesi ne kadar etkili olur düşünün.
2- Evet yararlıdır google algoritması o kadar gelişmedi kaliteli olduktan sonra sıkıntı yok.
3- Forumda edu-gov-video backlink yapan arkadaşlar var uygun fiyata onlarla destekleyebilirsin.
4- Ücretsiz backlink kaynakları pek etkili değildir yani seo=para diyebiliriz sektöre göre harcama değişebilir.

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)

Scss adlı üyeden alıntı

1- Ölü forumlardan yarar görmezsiniz kısacası iş yapmayan dükkanın sizin dükkanınızı önermesi ne kadar etkili olur düşünün.
2- Evet yararlıdır google algoritması o kadar gelişmedi kaliteli olduktan sonra sıkıntı yok.
3- Forumda edu-gov-video backlink yapan arkadaşlar var uygun fiyata onlarla destekleyebilirsin.
4- Ücretsiz backlink kaynakları pek etkili değildir yani seo=para diyebiliriz sektöre göre harcama değişebilir.

Hocam benim elimde edu.tr gov.tr forum siteler mevcut ama siteler ölü diye çalışma yapmadım. Sizce sırf edu.tr diye çalışma yapılmalı mı ?

enverehan adlı üyeden alıntı

Siteye ait facebook, goole plus, twitter, disqus, instagram sayfaları aç. Her makaleni orada düzenli paylaş. Disqusta anahtar kelima bazlı backlink alabilirsin. Siten 2 saniye ve daha aşagıda acılmali ve mobil uyumlu olmalı. Lets Encrypte sertifikasını ucretsiz veren hostlar var. Boylelikle https baglantisina gecebilirsin. Site ici seo ile ilgili internette çok makale var bunları oku gerekeni yap. Backlink alımlarını düzenli al. Bir haftada 50 aliyorsan diger haftada +-10 olsun. 1 kelime bazlı backlink aliyorsan 6-7 tane url backlink al. Farkli kelimelerden backlink al ve farkli sayfalardan url backlik al. Ozetle bunlar

Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum yol gösterdiğiniz için sağolasın.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al