wmaraci reklam
lidertakipci

Devamını yapmalı mıyım?

24 Mesajlar 2.906 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
muhdelibas Merhaba, iyi akşamlar.

Şahsen çok beğendim, benim gibi kendini WordPress konusunda geliştirmek isteyenler için mükemmel bir video olmuş. Tebrik ederim. Sabırsızlıkla bekliyorum. Aynı zamanda Seo eklentisi, ayarları gibi konulara da girerseniz çok memnun olurum.

Başarılarınızın devamını dilerim, tekrar iyi akşamlar.

wmaraci
reklam

Maybe Maybe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 29 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Ne tür eğitim seti olursa olsun çoğu yarıda bırakılıyor yada yarım yamalak anlatımlar oluyor.Siz güzel bir şekilde anlatımınıza devam ettiğiniz sürece birçok kişi bundan yararlanacaktır.Madem ki başladınız bitirmeniz de size yakışan olacaktır.

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)

Maybe adlı üyeden alıntı

Ne tür eğitim seti olursa olsun çoğu yarıda bırakılıyor yada yarım yamalak anlatımlar oluyor.Siz güzel bir şekilde anlatımınıza devam ettiğiniz sürece birçok kişi bundan yararlanacaktır.Madem ki başladınız bitirmeniz de size yakışan olacaktır.

Yorumları okumadınız saınrım, ben tüm videoları şimdiden bitirdim bile. Bazı montaj, logo ayarları var onları düzenliyorum, çoğu bitti, birkaç güne hepsini yayınlarım. :)

bjlkl adlı üyeden alıntı

ses tonlaması gayet iyi. güzel bir video olmuş. Udemy deki bazı anlatımlardan daha akıcı bir anlatımınız var

Teşekkürler :)

FurkanİPEKCİ adlı üyeden alıntı

muhdelibas Merhaba, iyi akşamlar.

Şahsen çok beğendim, benim gibi kendini WordPress konusunda geliştirmek isteyenler için mükemmel bir video olmuş. Tebrik ederim. Sabırsızlıkla bekliyorum. Aynı zamanda Seo eklentisi, ayarları gibi konulara da girerseniz çok memnun olurum.

Başarılarınızın devamını dilerim, tekrar iyi akşamlar.

İyi akşamlar, maalesef eklentilere girmedim, tüm videolar bitti. Sadece wordpressi saf şekilde anlattım, ekstra konuları blogumdan başka başlık altından anlatmayı düşünüyorum, veya bundan sonra bir de ileri düzey wordpress eğitimleri çekebilirim. Teşekkürler
iFurkan Maybe

kişi bu mesajı beğendi.

Maybe Maybe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 29 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Siz yayımlayın ben oturup hepsini izleyeceğim.Bakalım nasıl birşey çıkmış ortaya :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al