AtilgaN adlı üyeden alıntı

Ozcev hocam her lafı üzerinize alınıyorsanız işiniz zor. Zaten boş vakitte çizilmiş tasarım olduğunu belirttim ve dosyaları ara sıra kurcalıyorum. Kalitesiz olduğunu söyleyemezsin, çünkü bunu net olarak görmüyorsun resim yükleme siteleri ve üzerindeki filtre onu kapatıyor. İnsanları eleştirmedim ben sen front end olmuşsun ama piyasayı sanırım takip etmiyorsun, aç bi Google'ye yaz haber temaları diye ondan sonra buraya gelip konuşacaksın. Ayrıca bu atarın sebebini anlamadım ? Garezin mi var ? Ayrıca çok profesyonel tasarım olduğunu söylemedim, sen zaten çok profesyonel birisi olsaydın buraya yazmazdın. Çekemediğin birşey mi var ? Bir kaç arkadaştan öneri aldıktan sonra düzeltmeler yaparak koda dökecez ve WP ile paylaşacaz. İşimi görmeden işime emek verip vermediğimi anlarsın. Sende biraz insanlara önem ver ondan sonra konuş, buraya gelip gece gece milletin canını sıkma. Sağol :)

@AtilgaN saçma sapan çizim yapan tasarımcıları anlamıyorum demeyeceksin o zaman güzel kardeşim. Herkes senin kadar emek veriyordur emin ol. Ben işimin profesyoneliyim yazmadım mesajım da da. Sert dille eleştiri yaparsan sert dille karşılık bulursun. Saçma sapan kavramı nedir? Genelleme yapman moralimi bozdu sadece. Peki çizimin kalitesiz olmuş dedim mi? Simetriye önem vermemişsin dedim. Filtre simetriyi bozmuyor bildiğim kadarıyla. Font ayarın dengesiz yazmamın sebebi göz zevkini bozan kalınlıkta yazılar yazman menüde. Koyduğun ya da yaptığın logo menüyle aynı hiza da değil. Ben olabildiğince nazik dille eleştirdim. Daha sertini de yapanlar olurdu emin ol. En azından çizimine saçma sapan demedim. Eline sağlık dedim emeğinin olduğunu bildiğim için. Gene de bildiğini uygula ne diyeyim, ben sadece kendi kişisel eleştirimi yaptım güzel kardeşim. Cevap yazarsan şayet ben cevap vermeyeceğim haberin olsun. Herkesin kendi fikri fikir özgürlüğü, iyi forumlar.