SizinWeb Abim sağolasın, inanmayana inandırmak gibi bir zorunluluğumuz yok. Tüm kardeşlerin sana inanıyor gerisini takmaya da gerek yok zaten. Abim bu işlerde yaklaşık 6 senedir varım 4 sene sabrımı tükettim inan olsun o sabırı şu an burada kullansaydım baya iyi olacaktı. Gene makaleye döneceğiz gibime geliyor ama bakalım abi site kurma var aklımda girerim makale uğraşırım olursa olur olmassa artık yapacak birşey yok.

Ek Olarak:

UNKEF adlı üyeden alıntı

Aslında düzenli olduktan sonra makale işi kadar temiz bir iş yok "bence."
Yeter ki içerikleriniz zekice olsun, insanları kandırmadan olsun ve düzenli olsun.

DÜZEN sıkıntı işte hocam düzen olsa dediğiniz gibi iyi bir iş ilk başlarda düzen olabiliyor sonradan bozuluyor. Aslında bundan 8 ay önce olması gerek düzenli yazardım sıkılmaz eğlenirdim günde 2000 3000 kelime yazardım sonra doktorun verdiği dandik depresan sağolsun işi bıraktırdı bana ondan sonrada toparlayamadım.

Phantaso adlı üyeden alıntı

Kolay yoldan para kazanılsa idi bu forumda herkes şuan zengin olurdu.

Kolay yoldan para kazanılıyor fakat bunu herkes bilmiyor. Herkes bilse asıl herkes şu an zengin olurdu. Kolay yoldan para kazanmayı sormadım zaten gelir elde edilebilecek bir yol sordum.