freelance iş ilanları

kelime bazlı seo

5 Mesajlar 1.629 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

medam medam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar herkese iyi geceler

www.habersizle.com haber sitemde bazı kelimelerden hit almam için nasıl çalışma yapmam lazım detaylı olarak anlatırsanız çok memnun kalırım yardımcı olan herkese tşk ederim
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tolgahanuzun tolgahanuzun .com Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 32 / 38
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam pr1-pr2 İndexi fazla 3 haber sitesinden kelime bazlı link alın hocam birde 100 tane kaliteli makale backlink alın eğer kelimeniz orda derecede ise ilk sıralara cıkarsınız ;)

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 460
  • Ticaret 18, (%100)

tolgahanuzun adlı üyeden alıntı

Hocam pr1-pr2 İndexi fazla 3 haber sitesinden kelime bazlı link alın hocam birde 100 tane kaliteli makale backlink alın eğer kelimeniz orda derecede ise ilk sıralara cıkarsınız ;)

Eğer öyle bir dünya varsa yarın facebookfacebookfacebook.com diye site açıp bunun 10 katı çalışma yaptıracağım :D
SoWaLYe

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

medam medam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar ben back link çalışması felanda yaptım sosyal imleme vs yaptık haber izlede felan ilk sayfadayız yaptığımız haber için kelime bazlı arama olayını nasıl yaparım onu demek istedim kelimeyi fazlamı kullanalım haber içinde etiket felan nasıl çözebilirim

wmaraci
wmaraci

tolgahanuzun tolgahanuzun .com Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 32 / 38
  • Ticaret 10, (%100)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Eğer öyle bir dünya varsa yarın facebookfacebookfacebook.com diye site açıp bunun 10 katı çalışma yaptıracağım :D

Facebook dünya üzerinde ne kadar aranıyor haberin var mı?
Ben iddali bir kelime için demedim örn. 'film indir' kelimesinde ben bu dediklerimi yaparak ilk iki sayfa arasında yer değiştiren wa-rez sitem vardı.Şuan ilgilenmiyorum

medam adlı üyeden alıntı

arkadaşlar ben back link çalışması felanda yaptım sosyal imleme vs yaptık haber izlede felan ilk sayfadayız yaptığımız haber için kelime bazlı arama olayını nasıl yaparım onu demek istedim kelimeyi fazlamı kullanalım haber içinde etiket felan nasıl çözebilirim

Dostum bulunduğun plartformda haber kelimesi senin için biraz zor.Bunun için büyük SEO çalışması yaptırman lazım.Daha farklı kelimelerde kassa idin şuan hit durumun daha iyi olacaktı.Yükselmek istediğin kelimeyi değiştirmeni tafsiye ederim SEO adına yaptığın harcamalar boşa çıkmasın..

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al