bir anda sorulan sorularla daha sonradan sıkılırsınız yani diyeceğim o ki, sanal ortamda(internet, telefon gibi) çok fazla konuşulmaya çalışılınca reel'de ki görüşmelerde sıkılabiliyor çünkü sorulacak herşey sorulmuş oluyor arkadaşlarımında dediği gibi gezintiye çıkın, parka gidin veya bir sabah güzel bir kahvaltı yapın, sinemaya gidin zaten görüştüğünüzde konuşacak konu mutlaka çıkar. Hem yapmacık davranılmamış olur hem de işin doğallığı ve güzelliği bozulmamış olur, arkadaşlarımdan biliyorum bir kızla muhabbet ederken günlük davranışlarından çok uzak bir şekilde davranıyor yani kendini çok yapmacık gösteriyor ilişkinin ömrüde haliyle kısalıyor neden mi? çünkü orjinal kişi değil ve eninde sonunda kendi kişiliği ortaya çıkıyor. Asıl benliğinizi kişiliğinizi belirtin nasıl biriyseniz onu yansıtın bu konuda sorun yoksa, çok fazla sorularla sıkmadan ufak tefek sorular sorup sorunun sonundada aşırıya kaçmayacak esprilerle gülümsetebilir ve karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse konuşacak konu bulamadığınızda sıkılmamak için ciddi bir şekilde sana bir şey sormak istiyorum fakat doğru söylemeni istiyorum kabul mü gibisinden önce merak uyandırabilirsiniz daha sonra kabul dediğinde nasıl bu kadar güzel olabiliyosun veya nasıl böyle bir etkileyici güce sahipsin gibi iltifatlar ederek karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Kadınlar iltifattan hoşlanır onlara iltifat etmeyi unutmayın. Tabi bununda aşırısı zarar sürekli iltifat ettiğinizde sürekli çok iyisin çok hoşsun çok etkileyicisin gibi sözleri söylediğinizde bir süre sonra artık çok normal birşeymiş gibi gelip etkilenmemeye başlayacaktır. Yani herşey ayarında güzel. Fazla uzattım galiba kusura bakmayın :)