umutacar adlı üyeden alıntı

kampanya süresi ne kadar sürecek yaklaşık 70 domainim mevcut hepsini birden taşımak zor olur. Extra indirim vs mevcutmudur. Pm alabilir miyim

Malesef şu an için ekstra bir indirim söz konusu değil, Kampanya 31 Ağustos a kadar geçerlidir.

MidnightBlue adlı üyeden alıntı

Az önce sitenize baktım bir kaç ay önce sizden 75 liraya aldığım hostu şimdi 105 lira yapmışsınız. Domainden düşür host a kat buna pek indirim denemez bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu konuyla ilgili daha once açıklama yapmıştım, mevcut kullandığınız hosting hizmetine daha sonradan yapılan fiyat artışından dolayı siz etkilenmediniz, fakat sistem dolara geçerken hizmetlerin fiyatları dolara güncellendiğinden dolayı siz de bu durumdan etkilenmiş oldunuz. Bir ticket açarsanız arkadaşlarım bu konuda yardımcı olacaklardır.

KarakayaEmre adlı üyeden alıntı

Toplu domain transferinde veya 2. domain transferinde ben hata alıyorum.Sizde de hata var mı?

Örnek resim :

Resim linki düzeltildi.

Hata giderildi. Dikkatiniz için teşekkürler.

göktürk adlı üyeden alıntı

20 tl den 40 domain transfer ettim, bir gün sonra kampanya yaptınız :( 200 TL gitttiiiiii

:(

MidnightBlue adlı üyeden alıntı

Efsane kampanya olmuş bi kaç domain var onları en kısa sürede kayıt ettiricem size. Domain beya host konusunda firma arayan varsa Alastyr yi şahsen şiddetle tavsiye ederim. Kampanya sanırım hem kayıt hemde transfer için dığrumu anladım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kampanya hem kayıt hem de transferde geçerlidir.