Cmehmet adlı üyeden alıntı

Evrim Olayında aklıma takılan tek şey var.
Evrim sadece bize özgü mü ? neden arılar,kuşlar,aslanlar kartallar evrimleşip kendine özgü kararlar vermiyor. bir aslan neden kapitalist düzeni eleştirmiyor. canımı sıkan işte bu arılar neden bu yıl bal yapasım yok bir tatile çıkayım demiyor. hepsi zihinsel gelişimini filan tamamlayıp kendi öz benliğine kavuşması filan gerekmez miydi ?

çünkü onlar insanlar için çalışır arı balı niye yapıyor ki geliyoruz alıyoruz yapmıyorum bir daha diyemez zaten evrimcilerde bunu anlamaz bir zamanlar yılanlar ürüne zara veriyor diye yılanları öldürmüşlerdi tarlayı fareler bastı tekrar yılan getirip koydular hepsi bir ahenk içinde çalışır peki niye çünkü onların görevi odur bizim yaratış sebebimiz ALLAH a kulluk etmek

Ek Olarak:

akrepkral adlı üyeden alıntı

Bir tek sen anladin yani hmm. Niye benim gibi bir hayvanla konusuyorsun o zaman, delimisin sen :)

hayır deli değilim ama sen kendini hayvan zannediyorsun ve ben bir böcek bile gördüğümde ters döndüğü zaman birşey ile onu döndürmeye çalışıyorum çünkü ALLAH için yapıyorum onun beni anlaması gerekmiyor o konuşsa onada yardım etmek isterim bir sorunu varsa

Ek Olarak:

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Gelecekte dinlerin yok olacağını daha öncede yazmıştım. Teknolojinin her bir adımında daha özgür oluyoruz. Tanrı rolünde bir varlığa ihtiyacımızın olmadığını görüyoruz. Çoğu hastalığı şuan tedavi edebiliyoruz. Doğal afetlerden koruna biliyoruz. Geçmişten beri Tanrı bizleri korusun diye dua ederken artık kendimizi tanrıdan korur hale geldik.

Her zaman güldürmüştü. Yine güldürdü.

İSLAM kıyamate kadar bozulmayacaktır. İSLAM yok olmaz inanlar olmayabilir çünkü kıyamet kopacağı zaman iman eden kalmayacak insan hastalandığı için ölmez. Vakti zamanı gelmiştir ölür sebepler aleminde yaşıyoruz mustafa koç çok zengindi hastanesi vardı yanında doktoru vardı Check Up ta yaptırmıştı en yemekleri yiyecek parasıda vardı sağlıklı kalmak için sporda yapıyordu amaaaa öldü.bir insan dünyaya gelmek için ne yaptı ki ölmemek için birşey yapabilsin bir baktın doğmuşun hastane ne canı verir doğarken ne de canı alır. şöyle bir dünyaya bak gördüğün veya görmediğin herşeyi eksiksiz yaratandan ben ondan habersiz ne yapabilirim ki kabız olduğumuzda biz tuvalete gitmek için nelerimizi yırtmaya çalışıyoruz ACİZİZ biraz düşünmek lazım