İsa bende arkadaş gibi sizi hep dini konularda dine karşı olarak görüyorum bahsettiğiniz kişilerin bir çoğunu biliyorum o kişiler ehli-sünnet değil sapıklardan adnan oktarda fötö gibi kendisini mesih zannediyor dünyayı kurtaracaklarını zannediyorlar ama kendilerini bile kurtaramıyorlar keza işid daiş müslümanım diyorlar ama İSLAM la alakaları yok eksik ve yanlış bilgilerle donatılmışlar.Adem ile Havva meselesinin sizin savunduğunuz evrime aykırı. Kur'an-ı Kerim bir yemek kitabı değildir ve kitabı açıklamak için Hz. Muhammed (S.A.V.) gönderildi.ben çok zekiyim akıllıyım bulurum diyemezsiniz eğer doğru öğrenmek istiyorsanız ehli-sünnet alimlerinin kitaplarına bakmalısınız lalagül frenkansını veren bendim tek ehli-sünnet cübbeli ahmed değildir oda bir kaynaktır gerçekleri söyleyen biridir ki gerçeği söylediği için hapise bile girdi dinde diyolog dan dolayı malum fötöcüler yüzünden.

cübbeli ahmed in mustafa islamoğluna reddiyesi
http://www.cubbeliahmethoca.tv/MD910_cubbeli-ahmet-hocaefendi-den-mustafa-islamoglu-na-reddiye.htm

Ek Olarak:

darkknightt adlı üyeden alıntı

şuradaki yazılar bile evrime örnektir :)

kendini hayvan olarak görüyorsan hasta oluncada veterine gidiyorsun herhalde :)

Ek Olarak:

Inchredible adlı üyeden alıntı

Teknolojinin gelişmesiyle dinler yok olacak.Bariz bir şekilde belli.

İSLAM yok olmaz ve değişmez inanan kalmayabilir kıyamet inanmayanların üstüne kopacak