wmaraci reklam
lidertakipci

Online Video Eğitim Satış Sitesi - böylesi zor bulunur

3 Mesajlar 396 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

doruku doruku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek dijital medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Ü**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Site adresi : pm ile talep ediniz
Site için istenen fiyat : Açık arttırma 3.500 TL'den başlar, min artış 50 TL'dir.
Hemen Al 5.500 TL'dir.
Sitenin aylık getirisi : 250 TL + ( bir kaç yıldır 0 reklam ile, minimum moderasyon ile) Ayrıca site alanında otoriter bir site olduğundan, sahibi olarak tarafımıza prestij ve güveniilirlilik kazandırmış, pek çok büyük iş almamıza olanak sağlamıştır
Sitenin açılış tarihi :5 yıl +
Kategorisi : video eğitim
Günlük - Aylık Hit : 350 + %26 tekrar eden kullanıcı
Ziyaretçi kaynağı : google, direkt
Domainin yaşı : 5 yıl +
Pagerank değeri: 2 idi, şuan baktığımda 1 gözüküyor, detaylı incelemedim, authority 2
Hosting dahil midir : hayır, alan kişiye transfer edilecektir, yazılım çok hafif çalışır, basit bir hosting de çalışır
Banlı olduğu sponsor : hayır
Banlı olduğu arama motoru :hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışta devredilecek mi : evet, özel yazılımdır, mobil ödeme sistemine kadar mevcut
Yazılım lisans sonlanma zamanı : sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:yok

Arkadaşlar platformumuz ücretsiz - ücretli online video eğitim platformları arasında başı çekenlerden bir tanesidir. Arama motoru sonuçları oldukça iyidir. Explainer videosu, oturmuş bir kullanıcı tabanı vardır. Profesyonel SEO içerikleri oluşturulmuştur, 500 üzerinde ücretli, ücretsiz video eğitim, 100 e yakın mevcut eğitmen vardır. Sıfır çalışma, sıfır reklam ile uzun süredir getiri sağlamaktadır (alıcıya belgeler ile sunulabilir). Tamamiyle profesyonelce hazırlanmış, kolay kolay satışta bulamayacağınız türden bir sitedir, gelişmeye açıktır, kendini veren kişiye ekmek kapısı olacaktır, net.

Tüm videolar, eğitmenler tarafından sitemize özel olarak çekilmektedir ve eğitmenler satışlardan yüzde almaktadır.

Alacak kişiye profosyonel logo dosyaları, video teaser, explainer video, broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, profesyonel yönetilmiş sosyal medya hesapları vb. aklıma gelmeyen bilimum çalışma, herşey a'dan Z'ye devredilecektir.

Tek bir projeye odaklanma arzumuz sebebiyle, tüm faal projelerimizi elden çıkarıyoruz. En kıymet verdiklerimizden bir tanesi bu olsa da artık uğurlamak zorundayız, yeni bir can ve kanla çok daha iyi yerlere geleceğine gönülden inanıyoruz.

Alacak kişiye sistemi ve tecrübelerimi, istanbul mecidiyeköydeki ofisimde canlı olarak aktarabilirim, uzakta iseniz uzaktan da işlemlerimizi halledebiliriz.

Herşeyi özetlemek zor, ciddi alıcılar telefon numaralarını pm ile göndersin, detaylı görüşelim.

wmaraci
reklam

mustafaozkocak mustafaozkocak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Pm alabilir miyim

doruku doruku WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek dijital medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** Ü**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

gönderildi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al