wmaraci reklam
lidertakipci

Domain Paylaşmaya devam...

12 Mesajlar 1.579 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

friberg friberg Friberg is love. Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
turudu Hocam kusura bakmayın, burada yapılan bir paylaşım var. Eğer sizin için değerli birşeyse teşekkür edip işinizi görürsünüz. Aksi bir durumsa zaten konudan direkt çıkarsınız. Bu tür sorgulamalara girmek (en azından benim gözümde) negatif etki bırakıyor diye düşünüyorum.

Elbette burası bir forum, tartışmalı ve bilgi paylaşımı yapmalıyız. Ama bu şekilde değil. En azından bu benim şahsi fikrim.

Ben yorumunuzu yanlış anlamış da olabilirim, o yüzden özür diliyorum.

wmaraci
reklam

turudu turudu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad L** T**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 2 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
@friberg Ben kusura bakmam. Özür dilenecek bir durumda yok.

İletişim çift kanallıdır. Yazılı ortamda mimikler ve ses tonu belli değildir. Yazının dili ise serttir. Ben bu forumda yeniyim ama yıllarca forum yöneticiliği, yazarlık vb yaptım. Bu forumda kullanıcıları daha yeni yeni tanıyorum. Konular hakkında da nacizane fikrimi yazıyorum.

Sizde benim yazdıklarım negatif enerji yaratmasın. Ben sadece anlamaya çalışıyorum. Anlamadığım yeri de soruyorum. Saolsun konu sahibi bana yardımcı oldu.

İnsanların forumlarda nasıl tartışmaları ve bilgi paylaşımı yapmalarının kararını şahıslar kendisi karar verir. Zannediyorum yazdıklarım forum kurallarına aykırı değil. Bu da benim şahsi fikrim.

Bence siz beni yanlış anlıyorsunuz. Ben kötü niyetli değilim ve hiç bir zamanda niyet okuyuculuğu yapmam. Amaç bilgi paylaşmak ve foruma katkı sağlamaktır.

Bilgi güçtür ve bilgi paylaştıkça çoğalır. Felsefem budur.

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim.
friberg

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al