Merhaba arkadaşlar Yandex biz webmasterlar olarak bir veli nimet mi desek yoksa ne desek bilemiyorum, ama hakketten kazancımıza kazanç katacağı kanatindeyim,
Konumuza gelelim bir çok webmaster arkadaşlarım az çok bilir YANDEX ANASAYFASI biraz karmaşık ve iç açıcı değil biz webmasterlara karmaşık geliyorsa inanın ki sıradan TÜRKİYE kullanıcısına nasıl geliyordur orasını siz sevgili wmaraci üyelerimiz tahmin etsin artık..
Benim demek istediğim YANDEX ANASAYFASINI düzene katalım nasılmı vereceğim email şablonunu lütfen yandex İLETİŞİMDEN herkez göndersinki YANDEX ANASAYFASI biran önce düzene girsinki girenler kaçmasın alışkanlık yapsın düşüncesindeyim..
Destek veren veya vermeyen tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım.
Merhabalar,
Öncelikle Türkiye internet ortamına çok hızlı bir şekilde giriş yaptığınız için teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim. Ben bir webmaster olarak şuan için Yandex arama motorunun ileride Türkiye de kalite bir arama motoru olacağı kanısındayım buna bir nepzede olsa yardımcı olmak istiyorum Yandex arama motoru Anasayfası hakkında fikrimi belirtmek istiyorum ve bu fikrimin düşüncesinde bir çok webmaster arkadaşım aynı düşünceye sahip Yandex Anasayfası biz webmaster olduğumuz halde karışık ve iç açıcı gelmiyor umarım bunu dikkate alırsınız, haber başlıkların anasayfada gereksiz olduğu düşüncesindeyiz, Anasayfanız sadece ve iç açıcı olursa daha hızlı büyüceğinize ve Googleyi Türkiye ye unutturacağınıza eminim, biz webmasterlar olarak daima sizlere desteklerimizi her daim elimizden ne geliyorsa esirgemiyoruz, çalışmalarınızda başarılar dilerim...