freelance iş ilanları

Herkeze Vakti Geldiğinde Tavsiyemdir !

29 Mesajlar 3.227 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Herkese iyi haftalar dilerim..

Forumda benden yaşça çok büyük insanlar abilerimiz var, daha küçük olan kardeşlerimizde, ters düştüklerimiz, sorun yaşadıklarım muhakkak vardır.Günümün çoğunu bu forumda geçirdiğim için bunları paylaşma gereği duydum.

Bir hatam oldu ise lütfen kusuruma bakmayın.

25 Yaşındayım, bir evin tek çocuğuyum 6 ay öncesine kadar Denizli'de annem ile yaşıyordum(Erkekler annecidir derler) :), güzel ve yorucu bir işim vardı.Hayatta önümde bir sürü engel olmasına rağmen hem sevdiğim kızın yanında olmak kendi hayatımı kurmak, hemde istanbulun nimetlerinden yararlanmak, tabiri caizse büyük denizde boğulmak maksadı ile aldığım radikal bir karar doğrultusunda İstanbula yerleştim 1 ay sabah akşam iş aradıkdan sonra, 5 aydır kurumsal bir firmada mesleğimi icra ediyorum(Grafik Tasarım).

Her erkeğin hayata başlamasında bir engel olan askerliğimi daha yapmadım sebebi ise zamanında çalışmam gerekiyordu annemi yalnız bırakmak istememek.Okul çağlarımdan çok başarılı biri değildim kopyalar son günlerde çalışmalar, ama hedefim olan Tekstil mühendisliğini okuyordum 3. sınıfta çalışmam gerektiği için bırakmak zorunda kaldım. Bu 5 ayda araya sıkıştırdığımız nişanlım için çeyiz hazırlıkları aile tanışması sonucunda 20 Ağıstos Cumartesi 2 Gün önce nişanlandım.

Halledilmiyecek hiç bir şeyin olmadığını, her şeyi bu kadar kafaya takmamak gerektiğini stresin çok gereksiz olduğunu nasipse herşeyin bir şekilde yoluna gireceğini, herkesin nasibinin biyerde olduğunu sizin ailenizin sağlığını sıhhatini düşündüğünüz kadar onlarında sizin kendi hayatlarınızı kurmanızı istediklerini güzel şekilde tecrübe ettim.Herkese tavsiyem bu şekilde yaklaşmalarıdır.

Önemli olan seçtiğiniz insan, onun ailesi size karşı olan yaklaşımı ve her zaman esirgememesi gereken desteği, birlikte olunca herşeyin bir şekilde yoluna koyulacağını bilmenizi, yaşadığınız mutlulukları güzel anların tadını çıkarmanızı tavsiye ediyorum...
luxfm cudjex Sungmert

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
reklam

makaleci80 makaleci80 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek makale,site tanıtım,editorluk
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** N**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 70 / 71
  • Ticaret 31, (%87)
hayırlı olsun kardesim allahım devamını erdirsin mutluluklar dilelerim
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Tebrik ederim güzel kardeşim , henüz yolun başındasın diyebilirim. 1 kasım 2015 den beri evliyim , bu işin düğün hazırlıkları vs uzun soluklu bir süreç. Eşinle kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edin . Ailelerinizi her şeye karıştırmayın , henüz yeni evli olsam da bu önerilerimi dikkate alın.

Mutluluğunuz bir ömür olsun.
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

cingan cingan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 44 / 33
  • Ticaret 111, (%100)
Hayırlı olsun güzel kardeşim ömür boyu mutluluklar dilerim
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
makaleci80 teşekkürler inşallah
cingan teşekkürler inşallah
murattat yaşça büyük olduğunuzu düşünüyorum dediklerinizi tabiki dikkate alacağım benimde düşüncelerim aynı yönde herşeyimi kendim hallediyorum zaten kimseden yardım alıcak bir yapımda yok insanın asıl mutluluğuda bu birşeyleri kendinin başarması bunu görebilmek

EmrahDD EmrahDD ☪ 𐱅𐰇𐰼𐰚𐰀𐰼 Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Freelance Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 173 / 146
  • Ticaret 32, (%100)
Eğer zerre kadar pişmanlık duymak istemiyorsan her zaman aldığın kararların arkasında dur.

Yok efendim eşini almışsın kendi memleketine yerleşmişsin hayatınızı orada idame ettirmişsiniz
falan bunlar gelenekten öteye geçmiyor hem senin hem eşinin hem mutlu olduğu yerde hemde doyduğunuz yerde hayatınızı idame ettirin.

Azıcık gözün açıksa istanbul'da aç kalmazsın bolluğun olduğu yerde bereket her zaman vardır.

Anneyi babayı unutma her fırsatta yanlarında ol

Hayatının geri kalanında başarılar diliyorum dostum.
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
c3h3nn3t güzel yazınız için teşekkür ederim efendim tabiki her zaman anne baba baş tacı her iki taraf içinde inşallah bu mutluluklar herkeze nasip olur.
EmrahDD

kişi bu mesajı beğendi.

IchWeis IchWeis hello world Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 22 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Allah tamamını erdirsin inşallah, herşey gönlünüzce olsun. Çok yakışıyorsunuz :)

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
IchWeis çok teşekkür ederim, çok sağolun

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Ben evlenmekten korkuyorum hayattan bi beklentim yok çalışma isteği yok ne için çalışacağım ki 65 yaşında emekli olmak için mi? Korkuyorum bi bakıma. Daha yolun başında bıktım diyebilirim. Eğlendim gezdim tozdum kızlar konusundada baya merağımı giderdim uyuşturucu bile kullandım. Kendimi çok büyük boşlukta hissediyorum. Allah yolunu açık etsin inşallah mutlu olursun en içten söylüyorum yüzün kara çıkmazsın inşallah. Şimdi bende iman eksikliği olduğunu iddia edecekler küçükken yıllarca yurtta kaldım gerekli eğitimi aldım ancak şimdi o yönden de pes etmiş durumdayım ipin ucunu kaçırdık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al