Kordinator anlattığım konuda hayatta yaşadığım sorunları temel olarak anlattım ama daha detaya inmek gerekirse eşim kapalı bir insan ama ben uyuşturucunun her çeşidini kullanmış, maaşımı aldığımda insanların bir ay geçindiği parayı 1 gecede özür diliyerek söylüyorum içip sıçarak harcayarak geçiriyordum, aşırı yoğun bir işim vardı 6 aydır bu yaşantının içindeyim ve şunu söylemek istiyorum sana güzel kardeşim 7 ay önce bunları yaşıcaksın başına bunlar gelicek deseler inanmam imkansızdı beklenmedik anda öyle şeyler oluyor ki başına öyle şeyler geliyor ki insanın her zaman hayata tutunucak bir dalı olmalı diye boşuna demiyorlar, belki 65'imde emekli olucam kıt kanaat geçinicem çünkü nişandı evlilikdi evdi masraflarımı hep kendim gidermek zorundayım kimseden birşey bekliyemem bu noktada insana en büyük destek eş oluyor.belki 65imde emekli olucam ama yettiği kadar bende gezicem, elin oğlu üstü açık arabada gezerken bende brodwayle gidicem, onun her gün her hafta gittiği mekana, ben ayda bir gidicem ama mutlu olucam neden hayattaki sorumluluklarım tutuncak dalım ailem eşim ilerde sorumluluk sahibi olucağım çocuklarım.. hayatta feyz alıcak öyle insanlar varki belki senin çevrende yoktur o yüzden bu boşluktan çıkamıyosundur. şükredecek bişeylerin vardır muhakkak

Ek Olarak: WWT bunu duymak mutlu etti işte 5 dk mı ayırdığım birşey sizi mutlu ettiyse ben daha çok mutlu oldum inanın