lostyazilim

Yaş hesaplama robotu

13 Mesajlar 2.141 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

HapyMan adlı üyeden alıntı

istediğiniz yaş hesaplama motorunu php ile yapmak zorunda değilsiniz, javascript css ve hatta html5 ile bile yapabilirsiniz turudu arkdaşımın demek istediği gerçekten şu forumda araştırma yapmadan buraya konu açılmasından sıkılmaktır. bende aynı durumdayım artık forumda bişeylere yardımcı olmak bile istemiyor insan. ve gerçekten forumun kalitesi çok düştü.

ek olara şu kadar ufak scriptten ücret isteyen arkadaşa da hayran kaldım, neyse iyi forumlar.

Benim kod bilgim yok neden anlamak istemiyorsunuz elinde olan herhangi birisinden istedim ben yoksa zaten ücretli yaptıracağım. Forumu araştırdım ben merak etmeyin istediğim tarzda bulamadım yoksa konu açmazdım zaten ayrıca forumun kalitesi zaten düştü şuanda son gönderilen mesajlara bakarsanız 10 dakika son mesajlar yenilenirken artık 1 saatte yenilenmiyor çünkü forum tamamen ticarethane oldu.

JumperTech adlı üyeden alıntı

HapyMan Php script değil ajax ve bootstrap , kaliteli bir element.

Eğer ücretsiz yardımcı olmuyorsan ücretli yapılmak istenmesine bir şey diyemezsin, ben zaten kodların adresini gönderdim o yorumda ek olarak kaliteli bir şey istiyorsa en kalitelisini uygun fiyata yapabilirim dedim.

Şahsen ben kimsenin ücretli iş yapmasına da bir şey demiyorum isteyen parasıyla yapar isteyen ücretsiz yapar.

turudu

Sizi bu foruma admin falan yapmak lazım doğru düzgün soru sormanın her türlü yolunu da anlatmış olursunuz hem.

https://dapasorgu.com
wmaraci
reklam

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
turudu Ben adamla paylaştım kodu yorumda zaten sonrasında isterse neredeyse ücretsiz şekilde zaman harcayarak yapabilirim dedim senin gibi bir admin panele 900 + kdv demedim bknz: .

Eğer bir projede 5 kodlama dili kullanıp neredeyse ücretsiz fiyata işi teslim edebiliyorsam ve kaliteliyse bence bir yorum yapmadan önce düşün derim.

Dostum gel barışalım :D Beni karalamak için elinden geleni yapıyorsun ama başaramıyorsun.
BocekBasi

kişi bu mesajı beğendi.

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

JumperTech adlı üyeden alıntı

turudu Ben adamla paylaştım kodu yorumda zaten sonrasında isterse neredeyse ücretsiz şekilde zaman harcayarak yapabilirim dedim senin gibi bir admin panele 900 + kdv demedim bknz: .

Eğer bir projede 5 kodlama dili kullanıp neredeyse ücretsiz fiyata işi teslim edebiliyorsam ve kaliteliyse bence bir yorum yapmadan önce düşün derim.

Dostum gel barışalım :D Beni karalamak için elinden geleni yapıyorsun ama başaramıyorsun.

Neyse konu dağıldı :D

Ek Olarak: Konu tekrar güncel.

https://dapasorgu.com
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al