Herkeze Vakti Geldiğinde Tavsiyemdir !

29 Mesajlar 2.966 Okunma
smmexpress

WWT WWT NazımYılmaz Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım Departman Sorumlus
  • Konum Konya
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 340
  • Beğeniler 86 / 94
  • Ticaret 2, (%100)
çok güzel bir paylaşım olmuş, gerçekten ihtiyacım vardı böyle bir şeye. hem teşekkür ederim, hem de hayırlı güzel mutlu bir ömür dilerim sizin için. :)

Kişisel : nazimyilmaz.com.tr
wmaraci
reklam

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Kordinator anlattığım konuda hayatta yaşadığım sorunları temel olarak anlattım ama daha detaya inmek gerekirse eşim kapalı bir insan ama ben uyuşturucunun her çeşidini kullanmış, maaşımı aldığımda insanların bir ay geçindiği parayı 1 gecede özür diliyerek söylüyorum içip sıçarak harcayarak geçiriyordum, aşırı yoğun bir işim vardı 6 aydır bu yaşantının içindeyim ve şunu söylemek istiyorum sana güzel kardeşim 7 ay önce bunları yaşıcaksın başına bunlar gelicek deseler inanmam imkansızdı beklenmedik anda öyle şeyler oluyor ki başına öyle şeyler geliyor ki insanın her zaman hayata tutunucak bir dalı olmalı diye boşuna demiyorlar, belki 65'imde emekli olucam kıt kanaat geçinicem çünkü nişandı evlilikdi evdi masraflarımı hep kendim gidermek zorundayım kimseden birşey bekliyemem bu noktada insana en büyük destek eş oluyor.belki 65imde emekli olucam ama yettiği kadar bende gezicem, elin oğlu üstü açık arabada gezerken bende brodwayle gidicem, onun her gün her hafta gittiği mekana, ben ayda bir gidicem ama mutlu olucam neden hayattaki sorumluluklarım tutuncak dalım ailem eşim ilerde sorumluluk sahibi olucağım çocuklarım.. hayatta feyz alıcak öyle insanlar varki belki senin çevrende yoktur o yüzden bu boşluktan çıkamıyosundur. şükredecek bişeylerin vardır muhakkak

Ek Olarak: WWT bunu duymak mutlu etti işte 5 dk mı ayırdığım birşey sizi mutlu ettiyse ben daha çok mutlu oldum inanın

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam inşallah mutlu olursunuz siz göze alıp yola çıkmışsınız inşallah çok üzülmezsiniz.

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)
Hayırlı olsun dostum, Allah tamamını erdirsin. Sıkıntıları tek başına aşman gerçekten takdir edilecek birşey. Umarım bir ömür mutlu olursunuz. Ama askerliği evlenmeden önce yapmaya bak :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
EnderGrafik Eyv güzel yorumun için inşallah silerde mutlu olursunuz.
Askerlik her zaman candan istemişimdir yapmayı ama bu durumlarda mümkün gözükmüyor daha yaşım var erteletip birikim yapabilirsem bedelli yapmak bedelli çıkmazsa ozamana kadar okul bitirip kısa dönem yapmak hayırlısı ile planlar bu yönde

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
DesignTr hayırlı olsun hocam.

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
Hayırlı olsun, Allah tamamını erdirsin. Bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum :)

• Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
ankayışınız için ben teşekkr ederim..ciko

Ek Olarak:Sağolun Crewx

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

Kordinator adlı üyeden alıntı

Ben evlenmekten korkuyorum hayattan bi beklentim yok çalışma isteği yok ne için çalışacağım ki 65 yaşında emekli olmak için mi? Korkuyorum bi bakıma. Daha yolun başında bıktım diyebilirim. Eğlendim gezdim tozdum kızlar konusundada baya merağımı giderdim uyuşturucu bile kullandım. Kendimi çok büyük boşlukta hissediyorum. Allah yolunu açık etsin inşallah mutlu olursun en içten söylüyorum yüzün kara çıkmazsın inşallah. Şimdi bende iman eksikliği olduğunu iddia edecekler küçükken yıllarca yurtta kaldım gerekli eğitimi aldım ancak şimdi o yönden de pes etmiş durumdayım ipin ucunu kaçırdık.

Hocam yazamadan duramadim uyusturucu disinda beni anlatmissiniz sankine icin calasacagin sorusunun cevabini evlenip 2 kiz babasi olduktan sonra daha iyi anladim evlenmek ve coluk cocuga karışmak bir baska duygudur. Emin ol aksama kadar tabiri caiz se anam agliyor ama eve gidip 2 kizim da baba diye yanina gelmeleri yemine ederim butun yorgunlugunu aliyor daha cok calisayimda bi bisiklet alayim kizima/ogluma dersin daha cok calisayim ki esime bi elbise bi yere yemege gotureyim dersin daha cok calisayim ki mutlu edebileyim onlari dersin inan ki kendini bosvereceksin ama hep onlar diyeceksin yasiniz kac bilmiyorum hic bisey icin gec degil musait bi zamanda bu adimlari atmanizi oneririm ... saygjlarimla

Bu arada konu sahibi arkadasda hayirli olmasini dilerim Allah tek yastikta kocatsin mutluluklar dilerim

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hayr'lı olsun, bir ömür boyu mutluluklar dilerim hocam. Hayatınızda başarılar dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al