takiplekazan Allah büyük hocam.Çok güzel yorum yazanlar var ama tahmin ettiğim gibi para kazananların hiçbiri yorum yapmadı bir kaç yorum önce arkadaşın verdiği örnek güzeldi dükkanımın yanına gel dükkan aç felan adam kazanıyo dünya umrunda olmaz.Belki kazananlar değilde birkaç birşey bilen yazar diye umut ettim ve herkesin bilgilenmesi için açtım.Aslında tüm o yorumlardan çıkardığımı size yazayım

Bir işi yaparken elimizden geleni yapmalıyız ve Allah'a bırakmalıyız yani tevekkül etmeliyiz.Peki biz site açalım içerik girelim eee param nerde ? dememeliyiz.Hangi konuda bilgi sahibiyim onu bir araştırmalıyım ondan sonra bir site açmalıyım.Bir kaç ay önce de bir arkadaş konu açmıştı yemeksepeti hakkında bilmem kaç milyon dolara satılmış 4 arkadaş 2000 senesinde açmış yılmamışlar felan.Şimdi inanmak başarmanın yarısıdır.Kendine güvendikten sonra para kazabilirsin.Bu konuya girenler para kazanamıyacak demişsiniz nerden biliyoruz ? WM aracı,Haber siteleri,oyun siteleri siteyi açarken çok mu bilgiyle açtılar? yılmadan çalıştılar ve bugüne geldiler.Hiç unutmam mesela gezginlerin sahibi siteyi açarken çocukmuş daha çocukmuş derken 16-17 yaşlarında.Bak şimdi paraya para demiyor.Yani hiçbirşey için geç değil ! Sadece Yap ! Just Do it diyorum ve iyi forumlar diliyorum. :):):):)