freelance iş ilanları

Toplanın İrlandaya gidiyoruz. Googlela bir hesabım var.

13 Mesajlar 1.650 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

whisdropper whisdropper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Aynı sorun bende de var tıpatıp aynısı hocam. Çok kaliteli özgün makalelerimin oldugu bir websitem var. Tamamen adsense ile uyumlu. İlk onayı 1 gün sonra verdi, o gün içinde 3 tane kod ekledim üstelik ve tamı tamına 5.günün içindeyiz hala ne ses var nede seda. Bekliyorum işte. :)

wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Sizler kadar dolandırılmayı isteyen insanlar görmedim. AdSense resmen size kamasutra yapıyor, web sitelerinizin ziyaretçilerini sizden değerinin 10 da 1'i fiyatına satın alıyor. Ziyaretçilerinize sunabileceğiniz ve çok daha fazlasını kazabileceğiniz reklam fikirleri geliştirebilirken, böyle kolaya kaçıp dolandırılıyorsunuz.

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Sizler kadar dolandırılmayı isteyen insanlar görmedim. AdSense resmen size kamasutra yapıyor, web sitelerinizin ziyaretçilerini sizden değerinin 10 da 1'i fiyatına satın alıyor. Ziyaretçilerinize sunabileceğiniz ve çok daha fazlasını kazabileceğiniz reklam fikirleri geliştirebilirken, böyle kolaya kaçıp dolandırılıyorsunuz.

Hocam şimdi diyelim ki site tutmadı satarken adsense onaylı kelimesi fiyatı katlıyor onaylansın kenarda dursun sizinle aynı düşünüyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al