Merhabalar,

Size karşılaştığım hiçbir akla mantığa sığmayan sorunumu anlatıcam. Bundan 2 gün önce imzamdaki blogumda bir yazı paylaştım. Daha sonra paylaştığım yazıyı her yazıda olduğu gibi Google+ hesabımda paylaşmaya çalıştım. O da ne? Google+ da bağlantı ekle kısmına kendi sitemi yazınca bir eskort sitesinin reklamı çıkıyor.

Hemen bütün kodlara baktım hiç bir şey bulamadım. Bütün eklentileri etkisizleştirip denedim yine olmadı. Temayı komple değiştim ama yine olmadı. Yazıyı sildim baştan yeni ekle diğerek yeniden oluşturdum yazıyı yine gitmedi.

Ayrıca paylaştığım yazımda ama sadece bu yazıda adsense reklamları gozukmuyordu. 3 bağlantı 3 normal reklam var sitemde. Bazen 1 2 reklam gozukuyordu malum yazıda bazen hiç. Aynı yazıya farklı tarayıcılardan girdim, gizli pencerede girdim ama yinede adsense reklamları yoktu. Hem de yazılarımı google gibi getir yaparak hemen indexletebiliyordum fakat 2 gündür hergün google gibi getir i bu yazı için kullandım ama indexlenmedi.

Google forumlarında konu açtım ve birisi sitemin 5 saniye sonra o malum eskort sitesine yönlendiğini söyledi. 2 gündür bütün tarayıcılardan deniyordum ama herhangi bir yönlenme yoktu sadece paylaşırken o siteyi paylaşmış oluyordum ve reklamlar sadece o yazıda gozukmuyordu. Sonra bende chrome dan girdim malum yazıya ama yönlendirmedi. Daha sonra explorer dan girdi ve yönlendirdi. Bir 5 dk durumu arkadaşıma anlatıp yardım istedim sonra tekrar denedim explorerdan wtf bu sefer yönlendirme durdu. Sorun eski haline döndü. Daha sonra google+ da malum yazıyı paylaştım ama baktım o sorunda kendiliğinden çözülmüş. Fakat hala reklamlar gözükmüyor.

Sonuç olarak şu an sorunum sadece yeni paylaştığım yazılarda adsense reklamları gözükmüyor. Yardım edebilecek var mı?

Malum yazı --> http://www.pubtekno.com/world-of-warcraft-legion-cikis-tarihi/