hocam benim bildiğim ev ucuz alınır ilerde değerlenir yani bizim şuanda (memur maaşlarıyla krediler yardımıyla alınan) 3 ev 1 arsa var arsa 20 k alınmıştı 5-6. yılı falan şuan toki geldi 120 k fiyat biçildi evin biri daha 2. senesinde (antalya yazlık diye alındı günlük 150-170 kiraya veriliyor.) 150 k alındı şuan +200 k ya sitede satılık evler var şuanda oturduğumuz evide çok ucuza almıştık şuanki değeri 300 k (bahçeli 2 katlı dublex ev) tabi bunlar olurken ne kadar şuanki değerlerinden çok çok altında bir fiyata alınmış olsada ben kendimi bildim bileli biz borç öderiz kemerleri sıkarız daha yeni yeni rahata ermeye başladık yani demem oki biraz araştırma yapıp gelişmesi beklenen yerlerden en fazla 200 k vererek bir ev al emin ol çok değerlenecektir ya da daha uygun bir ev alıp küçükte olsa yanında birde arsa alırdım ki ben öyle yapardım yani atıyorum 200 k gibi bir para ödemeyi planladın kafanda gidip 0 bina full yapılı gelişmeye hazır bir semtten 150 k bir ev artan 50 k arsa en fazla 5 sene sonra çok rahat edersin , gayrimenkul kimseyi üzmez emin olun.