wmaraci reklam
lidertakipci

seouzmani.com.tr ile çalışan varmı ?

3 Mesajlar 787 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba bir adet sitem var ve çok ilgi gösterip özenle uğraşıyorum sosyal medya olsun gerek tanıtım yazısından herşeyiyle tek tek ilgileniyorum fakat bazen işlerden dolayı ilgilenemeyince bot extra aldım hergün düzenli bilgi girişi oluyordu fakat şöle bi sorun oldu bot extranın reklamlarında http://seouzmani.com.tr/ bu sitenin reklamını gördüm ve bot extraya güvendiğimden burdan tanıtım yazısı vs backlink herşeyi olan pakedi aldım fakat çalışmaya nezaman başlandıysa hergün alexa değeri düşen 70k ya gelen sitem bi anda 105k ya fırladı bu tanıtım yazılarından sonra tek tek inceledim siteleri forumlarda tanıtım yazılarnı fakat tanıtım yazısı yapan forumların indexi bile yok bu nasıl bir iştir ve sitem 90 k ya fırladı şimdide 105 k oldu ve süreklide devam ediyor okadar uğraştığım sitem alexa değeri bozuldu sırf googleda yüklesin derken gerilemeye başladım bi anda

tanıtım yazıları yazdıkları bi kaç forum
http://frm.tcll.net/guncel-yasam/googleplayturkiye-com-teknoloji/msg17879/#msg17879

googleda site indexi bile yok : site:frm.tcll.net

http://turk.kralforum.net/her-telden-guncel-paylasimlar/googleplayturkiye-com-teknoloji/msg18490/#msg18490
http://online.baglac.net/genel-icerikler/googleplayturkiye-com-teknoloji/msg18433/#msg18433

forumların hepsine baktım aynı tema aynı stil değişikliği vs hepsi aynı bu nasıl bir çalışma ve iştir anladım gitti ben okadar tanıtım yazısı bile almışken sitemi düşürürken bi anda fırladı gitti site

youtube bayi
wmaraci
reklam

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
Her zaman derim ki üstad her kod yazanı webmaster her sıra yükselteni SEO cu sanmayın. Umarım sıkıntı çıkmaz ve hayalinizdeki yere ulaşırsınız bu arada firma karalama yoktur sadece kendimce özlü bir söz :)

LastWisher LastWisher WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SanalZeka
  • Konum ABD
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba konu ile ilgili detaylı bir analiz çalışması başlatacağız şu anda ilk bakışta gördüğüm 1-2 konu var dile getirmek isterim.

1) Öncelikle domain adınız : googleplay*****.com şeklinde dolayısı ile içinde google kelimesi geçen bir domain malesef ki seo açısından çok sakıncalı bir durum. Google play'in unoffical sitesini açmış gibi algılanıyorsunuz.

2) Sitemizde, panelde vb.. yerlerde belirttiğimiz halde tüm paketi bir gün içinde uygulatmışsınız ki bu durum gerçekten sakıncalı, zamana yayma opsionunu kullanmanız çok daha iyi olurdu.

3) Sitenizin alexa değeri seo ile herzaman doğru orantılı değildir, alexa değeri bildiğiniz gibi alexa tool bar vb.. kanallar ile sitenize giren ziyaretçi sayısı ile ölçülüyor, dolayısı ile size trafiğiniz hakkında "tahmin" verebiliyor. Örneğin siteniz googledan banlı olsa bile yapacağınız bir email campain alexa değerinizi düşürebilir.

Sitenizin eksi alexa değerini tutmadığımız için durumu konfirme edemiyoruz, ama tabiki sizin vermiş olduğunuz data bizim için geçerlidir.

4) Paketinizi kullanalı daha 7-8 gün olmuş biraz bekleyip inceleme yapmakta fayda var.

5) Kelimelerinizde şu anda iyileşme görüntüleniyor ilk çıkışınıza göre.

Tabiki bunlar dediğim gibi ilk bakışda gözümüze çarpanlar, sizi skype üzerinden ekledim. Sizinle görüştükten sonra detaylı bir analiz çalışması üzerine gidebiliriz.

Bu analiz yapılana kadar satış konumuz üzerinden yazışmazsak memnun oluruz, pm göndermek isterseniz sürekli takip ediyor olacağız.

İyi çalışmalar dileriz.

PS: linkleri yanlış eklemişsiniz 404 veriyor bilginize.

PS2 : Burada kendi backgroundumuzu dökmenin bi anlamı yok fakat, biz bilmediğimiz uzmanı olmadığımız hiçbir sektörde bulunmayız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al