Serden Yeşil adlı üyeden alıntı

Neden mantıksızlık ? ben tasarımcı ve yazılımcı arkadaşlar açısından değerlendirdim. İnternete yeni bir site kazandırcaksınız bunlarıda göz önünde bulundurun. Dedim ya inceleme yapmak örnek almak tabiki var sadece birebir aynı görüntüde olması ( asıl siteden img kullanmasınız bile ) çok doğru değil demek istedim.

İllaki hoş yorumlar yapılacak değil ya madem ki konu açtınız eleştirilmeyi göze alıcaksınız :)

Siteyi scripti bilmiyorum hakkında bir bilgim yok. Konu o değildi zaten :)

Kolay gelsin.

Tabi zaten eleştirilmek için açtım konuyu, dediğiniz gibi illa iyi eleştiriler alacak değilim fakat tavrınızı uygunsuz buldum. Öncelikle site internete yeni kazandırılmayacak ve söz gelimi esinlendiğim sitenin alanı ile bu yaptığım tasarımın kullanılacağı alan apayrı, aynı alandaki bi scripte yapmış olsam dediğiniz gibi haksız olduğumu kabulleneceğim. Tabi sizede haksızsınız demiyorum, fakat her sektörde bu olay var :) Örneğin araba firmalarını düşünürseniz birbirinden farklı markaların tıpatıp aynı modellerde ürettikleri araçlar var :) Herneyse ilginiz için teşekkürler bidahaki sefere bu konuyada dikkat ederim.