wmaraci reklam

Aktif Değil Ama 4. Sırada Bu Nasıl Bir Adalet ?

29 Mesajlar 2.745 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
cihan1 evet oyun ve e-spor haberleri yayınlayan bir sitem var. gamelebi.com ve şuan 22. sıradayım oyun haberleri kelimesinde

sefacandemir.com.tr
wmaraci
reklam

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
ironsoft bende oyunhaberleri.org domainini kaptım geçenlerde. ilk hedefim oyun haberleri kelimesi bakalım :) kolay gelsin sana

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
cihan1 saol kardeşim sana da kolay gelsin güzel bir keyword domain yakalamışsın aranma hacmi güzel benim de hedefim bu kelimede ilk sayfa tabi..

sefacandemir.com.tr

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
ironsoft aynen dostum. normalde farklı bir domain alıcaktım ama bunun boşta olduğunu görür görmez aldım.
SefaCanDemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Öyle bi dünya yok illa ilk sayfaya ve ilk sıralara çıkacaksınız diye bişey yok.Benimde birçok sitem var yıllardır içerik girmiyorum ama ilk sayfadalar.

Önemli olan site yaşı,spam yememiş olması ve kaliteli sitelerden link alması.

Ondan sonra içerik dahi girme gerisi geliyor

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)

ironsoft adlı üyeden alıntı

pc332 benim 2-3 aylık sitemi yukarı alsın diyen kim ben orda kendi sitemden sadece örnek verdim. Sizin de dediğiniz gibi merlinin kazanı bile 9. sırada ki bence Türkiye'de bu alanda en iyi hizmet veren, kaliteli sağlam ve köklü geçmişe sahip bir site ama gel gör ki seo için para basılmış 4 yıllık sitemiz o merlinin kazanı dahi geçmiş durumda. Benim domain 2-3 aylık diyelim ..16-17 yaşındaki domain merlinin kazanı da bu nedenlemi çıkmıyor ? Kimse burda 1 ayda yükselmeye çalışmıyor.. Benim açıkçası zoruma gidiyor sosyal medya felan herşeyi anlatmışsınız da bana o 4. sıradaki site 0 etkileşim 0 yorum 0 sosyal medya ( hesapları dahi yok ) 0 güncellik ile 4. sırada.. Merlinin Kazanı ise 9. sırada...

Şimdi bana söylermisiniz nerede bu işin adaleti? Bas parayı seoya gel keyfim gel.

buyrun site sahibi de zaten burada kafa rahat içerik derdi yok diyor neden? Basmış adam seoya parayı 4. sırada.

Seo=Para+Bilgi+Beceri+Vakit işidir. Şimdi yaptığınız ne kadar etik orası bile tartışılır... Adam ister konu girer ister girmez bu tamaman onun bileceği iştir. Sizin emek harcayarak girdiğiniz konulara saygım var, fakat oda kelime bazlı güzel siteler araştırıp buluyor ve vakit ayırıp çalışma yapmış ki, bu kücümsenecek bir olay değil. Bence bu mu adalet yerine, ben nasıl bir çalışma yapıp bu sitenin önüne geçerim diye düşünmelisiniz. Farzedein o site benim (misal) bu şekilde bir yaklaşımız olsa inanın çok daha fazlasını yapardım.
MuscleTower

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

Rec Rec Rock Metal and Yazılım. Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 37 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Ben daha küçükken (9 yaşlarındayken) bir site açmıştım. Ücretsiz bir siteydi, web hayatına buradan girmiştim. Site hala duruyor internette :D en üstte çıkıyor. 5 senedir felan girmiyorum her halde, belki daha fazla. Bunun sebebi Pr değeriyle alakalı. Pr değerinin ne zaman yükselirse, kralı gelse zor indirir onu oradan.
MuscleTower

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
turkojen34 Shakedown Rec Anlatmak istediğimi anlamıyorsunuz ki. Tamam o adam seo içni emek çaba sarfedebilir ama kullanıcıya bir şey vermiyor ki. Bir girin siteye ne işine yarayacak oyuncuların. Hep bilindik standart şeyler artık eskimiş haberler rehberler incelemeler. O zaman merlinin kazanı da bıraksın içerik girmeyi adamlar 17 yıllık domaine sağlam bir geçmişe sahip ve seo durumuda gayet güzel.. Merlinin Kazanı 2 ay yazı girmese kimin işnie yarar onun ilk sayfada olması? Anlatmak istediğim bu yani yıllarca içerik girmesen bile işe yarayacak siteler var güncel olmadığı sürece işe yaramayacak site var. Bir haber sitesi ne zaman isterse yazı girer diye bir şey olur mu yahu? Haber sitesi diyoruz. En ufak gelişme bile dakikası dakikasına yayınlanmalı ki adam 2 aydır içerik girmiyor ? Ha bakın başka bir site olsa oyun indirme sitesi olsa vs olsa tamam derim girer girmez banane hala o sitedeki oyunları indirir millet ama kim 2-3 ay önceki haberi okur ki ?

Siz 2-3 ay önceki haberi okurmusunuz ? İşte google yeri gelince bize kullanıcı için elimizden geleni yapıyoruz demesini biliyor. Ama sırf seosu iyi diye güncel olmayan bir haber sitesini üst sıralarda tutmakta google'ın işi. Sadece seo ile olmaz diyordunuz ya hani. Madem sadece seo ile olmuyor bu adam nasıl sadece seo ile burada onu demek istiyorum.

Forumda bağırıyor millet sadece özgün makale ile olmaz! Sadece SEO ile olmaz! diye fakat gördük ki sadece seo ile her şey mümkün. Neyse sorun yok bizde içerik girmez seo kasarız bu saatten sonra..

Hiç uğraşamam içerikle 2 güne bir haber atarım 500 kelimelik haftada bir 2000 kelimeye yakın ineleme atarım sonra full seo çalışması yapar keyfime bakarım. Ne de olsa google için kullanıcı değil seo önemli dimi.

sefacandemir.com.tr

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Dostum google'a yaz belki dikkate alırlar.Bu işler istediğimiz gibi olmuyor malesef

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al