Nedir? , Ne İşe Yarar?

Bu program sayesinde elinizde bulunan yüzlerce hesabı tek tık ile istediğiniz kadar kullanıcı takip ettirebilir ve tüm hesaplarınızdaki takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Programı kullanabilmek için herhangi bir yardımcı uygulamaya ihtiyaç yoktur. Sadece hesap ekleyerek programı başlatabilirsiniz. Ayrıca uzaktan yönetim özelliği ile Programı Android telefonunuzdan tek tuş ile başlatabilir , durdurabilir ,hesap ekleyebilir veya her hesabın kaç kişiyi takip edeceğini değiştirebilirsiniz. Bu hizmetleri kullanırken program internet bağlantısını kontrol ederek işleminizin yarım kalmasını önler. Zamanlama ayarları ile programı belirlenen saatte otomatik olarak başlatabilirsiniz.

Özellikler

* İstenilen Kadar Hesap Ekleyebilme
*Arkaplanda Çalışabilme
*İster Takip Ettirin İster Takibi Bıraktırın
* Her Kullanıcının Takip Edeceği Kişi Sayısını Belirleyebilme
* Android Uygulama ve İnternet Sitesi İle Bilgisayarınıza erişim olmadan Programı Yönetebilme
* Hatalı Hesapları Otomatik Olarak Ayırt Etme ve İşleme Devam Etme
* Zamanlama Ayarı İle Programı İstenilen Saate Başlatabilme
* Her Hesap Kasıldıktan Sonra Bekleme Süresi Oluşturabilme
* Android Uygulamaya ve İnternet Sitesindeki Hesaba Otomatik Olarak Rapor Gönderebilme
* İşlemler Bitince İsteğe Göre Belirlenen Sayı Defa Tekrarlama
* İnternet Bağlantısı Kontrolü ile Herhangi bir kesintide Programı durdurma ve internet gelince işlemlere kadlığı yerden devam etme
*VPS'de VDS'de yada PC'de sıkıntısız çalışma
* Şık arayüz

ve daha birçok özellik...

Programın Ekran Görüntüleri

Mobil/Android - Uzaktan Yönetim

PC / VPS / VDS

Programın Videosu

Program Ücreti

1 Aylık Lisans : 59TL
3 Aylık Lisans : 109TL
6 Aylık Lisans : 199TL
1 Yıllık Lisans: 349 TL

Diğer Botlarım

Twitter Full Otomatik Hesap Kasıcı - Uzaktan Yönetim Paneli - Android/Windows - Aynı Anda Binlerce Hesap Kasma-(Follow-Unfollow)

Instagram Full Otomatik Hesap Kasıcı - Uzaktan Yönetim Panelli - Android/Windows - Aynı Anda Binlerce Hesap Kasma - Uygun Fiyat

Twitter Hashtag Reklam Botu - Spam Korumalı - Sınırsız Tweet - Uygun Fiyat - Ücretsiz Güncelleme -7/24 Destek

Facebook Full Otomatik Hesap Kasıcı -Uzaktan Yönetim Panelli - Android/Windows - Aynı Anda Binlerce Hesap Kasma-(Spam Korumalı)

Facebook - Grup ve Sayfa İçin Beğeni,Paylaşım,Yorum,Davet, Flood ve Diğer Botlar -[7/24 Destek] - [Sınırsız] - [KAMPANYA]