wmaraci reklam
lidertakipci

WMAraci Terorist Avı | Güncel Liste

25 Mesajlar 2.923 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)

Bu insanların aileleri izleyebilir tek derdim o.
Timsah gözyaşlarını izletiyorlar televizyonlarda arkada neler oluyor evlatlarımıza.
Lütfen listeyi şikayet edelim. Çorbada tuzumuz olsun. Niye demeyin bu videoları görüpte güzel şeyler olduğunu sanıp dağa çıkan cahil kardeşlerimizide kurtarmış oluyoruz.

ŞİKAYET LİSTESİ

-PKK Youtube Kanalı: TIKLA
-PKK-YPS Youtube Kanalı-2: TIKLA
-PKK Youtube Kanalı-3: TIKLA

Edit: ChesterFiel

Önerisi dahilinde bu konuyu bir WM Şikayet topluluğuna çevirelim arkadaşlar. Elinizdeki şikayet edilecek " Sadece Terorist" ve ülkemize saldıran toplulukların olduğu sosyal medya hesaplarını bana iletin başlığa ekliyim.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com
wmaraci
reklam

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
Kansızlar. Video şikayet edildi. Şimdi bana video şikayet edildi görev tamam diye eleştiri getirecek olan arkadaşlar olabilir. Vatana faydalı olmalıyız hepimiz işimizi helaliyle yapmalıyız arkadaşlar. Herkes işini iyi yaparak vatani görevini yerine getirebilir. Bir öğretmen iyi bir nesil yetiştirirse, bir att bir can kurtarır bu vatan böyle ayakta kalır.

Şikayet önemli arkadaşlar, video yayında kalmamalı.

Bildirilen sorun:
Zararlı/tehlikeli hareketler > Ateşli silahların veya patlayıcıların kötüye kullanımı
Seçili zaman damgası:
3:33
Ek ayrıntılar:
Terör Eylemi
1SMHMedya demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

demircanuzer demircanuzer Yazılım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 1320
  • Beğeniler 270 / 414
  • Ticaret 24, (%100)
ReklamKap Evet hocam trollük yerine böyle şeyler yapmak var işte çorbaya düşen bir toz parçası olsada.

Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı: Demircan Uzer - demircanuzer.com

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Diğer hesapları trden engel yemiş şimdi de bunu açmışlar demek ki. Şu helikopter olayını eski hesaplarından yayınlamışlardı, bir çok haber sitesi de görüntüleri buradan alıp kullanmıştı. Bazı videoları izledim, söylediklerinden çok daha fazla kayıp veriyorlar. Özellikle baskınlarda deli gibi mühimmat harcıyorlar deli gibi de kayıp veriyorlar, bizde tek kurşunun hesabı sorulur ona göre harcanır, mühimmat disiplini vardır, pkkda böyle bir şey yok anlaşılan. Bana öyle geliyor ki yöntemleri buradaki gibiyse, gelir kaynakları baskılanırsa bölgeleri kontrol altında tutulur yabancı güçlerin silah sevkiyatı engellenirse pkk tahminlerden daha kolay bitirilebilir. 3 kişilik yere 50 den fazla el bombası atıyorlar ona rağmen bir şey elde edemiyorlar. Bizde biri 50 el bombası atsa askerliği yanar. Bu kadar mühimmatı nereden buluyorlar akıl alır gibi değil.

Aslında propaganda yapmaya çalışırken, kendi eksiklerini hatalarını yöntemlerini de yayınlamış oluyorlar, halkın izlemesi doğru değil ama TSK'nın bunları görmesi analiz etmesi hafife alınmayacak kadar önemli. Sanırım o yüzden bu hesapları kapattırmak yerine TR'den engelliyorlar. Hem batı bunların ne bok olduğunu görüyor, hem de TSK açıklarını yakalıyor. Yoksa TR bu hesapları açıldıkları an kapattırabilir. Böyle bir şeye Youtube ben kapatmıyorum falan diyemez herhalde.
demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

wildturk1 wildturk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar Kusura Bakmayın ama ilk üç yoruma baktım Kafanız Beyniniz Yanlış Çalışıyor Olan Olayları Sansürlemek Yada Toplumdan Gizlemekle Bu Vatana İhanet Edenlerin Ekmeğine Yağ Sürersiniz Burda Vatana İhanet Eden Terörist Değildir Terörist Kendisinden bekleneni Yapıyor Yıllardır her Fırsatta Teröristliğini Gösteriyor her fırsatda Bu Vatanın Evlatlarına Canına ve Malına Kastetmekden Geri Kalmıyor Bu Tür Olaylar Bu Tür Videolar Fazlasıyla var

Burda Suçun Büyüğü Teröristte Değil Burda Asker Canını Ortaya Koyuyor Gerekirse Göğsünü Siper ediyor kendinise Emanet Edilen Vatan malını Dahi Canını Vermeden Vermiyor Kimseyi Ona Yaklaştırmıyor

Bu ve Buna Benzer Videolarda ki En Büyük Suç ve Suçlu Sözde 40 Yıldır Terör ve Teröristle Mücade Ettiğini Söyleyen Türk Silahlı kuvvetlerinin Komuta Kademesidir Suçlu Genel Kurmay Başkanıdır Suçlu Kara Hava Deniz ve Jandarma Kuvvet Komutanlarıdır Burda Suçlu O kuvvet Komutanlarının Sözde 40 Yıldır Örgütle Mücadele Eden Yada Ettiğini Söyleyen Kurmaylardadır

Eşşeği Bile Askere Alsan 3 Yılda Bir Terfi Alırken Bu Kurmay Eşşekler ve Ordunun Komuta Kademesi ne yazıkki salla başı al maaşı alavere dalavere gariban mehmet yine nöbete mantığıyla iş yaptıkları pardon hiç bir mok yapmadıkları için bu askerleri şehit veriyoruz bu vatan evlatlarını şehit veriyoruz

İçimizde ki Counter-Strike gibi oyunları yeterince oynamış herkez ilk ateşde bile ne yapacağini bilirken bulunduğu yerde ki mevzileri yada bölgeye hakim yerleri önceden tespit edebilir hatta düşmanın nerelere pusacağina kadar iyi bilir bölge hakimiyetinin ne oldugunu dost ve düşman ateşine kadar ayırt edebilirken

bizim bu kurmay eşşekler kusura bakmayın bunlar eşşekoğlu eşşek aldıkları her kuruş maaşda ölen askerlerin şehit kanı varken böldükleri ekmeğe çocuklarına yedirdikleri her lokmaya kadar bu kanla besliyorlar kan emiciler Birzat Sorumludur

o barajı oraya diken başta o projeyi çizenlerden tutun o projeye onay verenlere hatta ve hatta oranın korunması gündeme geldiğinde orda görev alacak asker için gerekli gözetleme kulelerini gerekli kızıl ötesi ve bilmem ne soktugumun alıcılarına kadar şart koşmayan sözde lafa geldiğinde ben bilmem ne komutaniyim diyen lafa geldiğinde ben bilmem ne müdürüyüm diyen lafa geldiğinde bilmem ne barajini biz yaptık diye övünen bir barajın maliyetinin yanında orda ki cevre güvenliğini alacak birimin gerekli hakim bölgelere gerekli düzenlemeleri yapmayan herkezin aldiği para çocuklarına yedirdikleri her lokmada o şehit adına mahşerde bende hesap soracağim hakkım haram zıkkım olsun

sözde 40 yıldır terörle mücadele eden kocaman 40 yılda bu mücadele için hala gerekli askeri ve idari yapılandırmayı oluşturamamış gerekli tecizat ve gerekli eğitimi verememiş sözde genel kurmay başkanları ve kuvvet komutanları dahil tüm kurmaylardan o mahşer gününde yakalarına yapışacağım

Bu Vatan Evlatlarına ve Sizlerede Tavsiyem Saklamayın Bu tür videoları Gizlenmesi için Milli Duygularla hareket etmeyin Bu Çocuklar Ölüme Koşarak Giderler ama onları öldüren teröristler değil terör değil bu çocukları şehit eden uygun eğitimi vermeyen ve uygun tecizatla donatılmasını sağlamayan TSK nın birzat kendisidir

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR ARKADAŞLAR BAŞARI ÇALIŞANLARIN ÜRETENLERİNDİR
1SMHMedya demircanuzer can12

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Videoyu ve kanalı şikayet edelim elimizde geldiğince.
yazitor demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
Şiddetli Tiksindirici/Terörizmi destekliyor
demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

cihanx cihanx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 40 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
şikayet edilmiştir.
ayrıca bimer veya internet ihbar sitesindende şikayet edebilirsiniz kanal ve bağlantıları adına bir bilgiye ulaşılabilir.
demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Diğer hesapları trden engel yemiş şimdi de bunu açmışlar demek ki. Şu helikopter olayını eski hesaplarından yayınlamışlardı, bir çok haber sitesi de görüntüleri buradan alıp kullanmıştı. Bazı videoları izledim, söylediklerinden çok daha fazla kayıp veriyorlar. Özellikle baskınlarda deli gibi mühimmat harcıyorlar deli gibi de kayıp veriyorlar, bizde tek kurşunun hesabı sorulur ona göre harcanır, mühimmat disiplini vardır, pkkda böyle bir şey yok anlaşılan. Bana öyle geliyor ki yöntemleri buradaki gibiyse, gelir kaynakları baskılanırsa bölgeleri kontrol altında tutulur yabancı güçlerin silah sevkiyatı engellenirse pkk tahminlerden daha kolay bitirilebilir. 3 kişilik yere 50 den fazla el bombası atıyorlar ona rağmen bir şey elde edemiyorlar. Bizde biri 50 el bombası atsa askerliği yanar. Bu kadar mühimmatı nereden buluyorlar akıl alır gibi değil.

Aslında propaganda yapmaya çalışırken, kendi eksiklerini hatalarını yöntemlerini de yayınlamış oluyorlar, halkın izlemesi doğru değil ama TSK'nın bunları görmesi analiz etmesi hafife alınmayacak kadar önemli. Sanırım o yüzden bu hesapları kapattırmak yerine TR'den engelliyorlar. Hem batı bunların ne bok olduğunu görüyor, hem de TSK açıklarını yakalıyor. Yoksa TR bu hesapları açıldıkları an kapattırabilir. Böyle bir şeye Youtube ben kapatmıyorum falan diyemez herhalde.

incirlik üssü darbe girişiminden sonra kısa süre kapatılmıştı ypg o süre içinde çok kayıp verdi işid sanırsam 50 den fazla ypgli öldürmüşdü düşünün artık tamamen kapansa nolur
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Bunlar gibi şerefsizlerin hayatta hiçbir zaman bir başarı elde edeceğini zannetmiyorum. Böcek gibi ısıya geliyorlar, anca kalleşlikle zaten bi b*k yaparlar o da adı üstünde b*k. Gelsinler babaları ataları devletleri gelsin pis böcekler.

Benim anlamadığım 20 günde 1600 aboneyi nasıl elde etmiş bunlar bunları izlemekten zevk alanlar var demekki. üniversitelerde çoğu
demircanuzer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al