wmaraci reklam
lidertakipci

4 harf boştaki .net domainler acele eden alır.

22 Mesajlar 3.458 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
SizinWeb İlk domain bulmamdı, sonradan farkettim :) Bundan sonra umarım sayı bulundurmam.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
3 4 harfli com uzantılı bulursanız haber edin anlamı olmasına gerek yok sefs.com bile olur harf olsun yeterki
natuka

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

• Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
SizinWeb Tamamdır hocam :)

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)
SizinWeb hocam 3 harfli com :) gülmek geldi. 10000$'dan ucuz 3 harf .com domain bulursanız lütfen bana da bildirin. 3 veya 4 harf com boşta bulmak düşük ihtimal değil direkt imkânsız.
SizinWeb natuka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

3 4 harfli com uzantılı bulursanız haber edin anlamı olmasına gerek yok sefs.com bile olur harf olsun yeterki

Gerçekten de öyleymiş , 4 harfli yazmadığım saçma kelime kalmadı hepside alınmış durum da :)
SizinWeb natuka

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)

bruuzh adlı üyeden alıntı

SizinWeb hocam 3 harfli com :) gülmek geldi. 10000$'dan ucuz 3 harf .com domain bulursanız lütfen bana da bildirin. 3 veya 4 harf com boşta bulmak düşük ihtimal değil direkt imkânsız.

Yöntemi var hocam illa el ile aramak değil ki, ama gerçekten çok işsiz adamlar var 1 adam 1den 999999 a kadar tüm domainleri alıyor anca arasında bir kaç tane kalıyor onlarda bazı yöntemle anca bulunuyor maalesef.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Havada kapılır, ülkemizde değer verilmiyor diyorsunuz ama hâla bu domainlerin ne işe yaradığını yazan yok. Mesela oaez.net . Ne yapılır bununla ? Bunun değeri domaincilerin gözünde büyütmeleri yüzünden. Yoksa saçma sapan hiçbir işe yaramaz 4 harf. Normal bir internet kullanıcısı açısından ise biran önce o siteden kaçılıp kurtulunması gereken bir izlenim yaratan domain adı. Her ne olursa olsun anlamsız ve saçma. Para kazandırıyordur o ayrı konu. Alımı satımı kolaydır. Ama internet kullanıcısı açısından zerre kadar değeri olamaz.
Site sahipleri domaini ziyaretçiler için alıyor.

Bu arkadaşlarımız bir araştırsınlar dunya domain piyasasında neler oluyor,bu işe yaramaz domainleri neden alıyorlar. natuka

Ben araştırdım ama böyle anlamsız domainlere bağlanmış site bulamadım. Neden alınıyor site kurulmuyorsa ? samimiyetle soruyorum.

en azından harf domain leri söz konusu sayısal bir ilavede yok üstelik ya su şekilde bir domain olsaydı 1234.com yada 1234.net ozaman bu arkadaşlar ne tur bir yorum yapacaklardı SizinWeb

1234.com olsaydı muhteşem olurdu. Çok akılda kalıcı bir domain. Ardışık sayılardan oluşuyor. Ayrıca www.***.net de içinde sayı olan domainlerin arama motorlarında değersiz kabul edildiği hurafesinin yanlış olduğunun bir ispatıdır.

Sonuç olarak bunlar domaincilerin kendi aralarında alıp sattıkları domainler. Ne site kurulur, ne proje yapılır, ne bir insan bu adresi hatırlar, ne de bir kişide güven uyandırır. Yüksek fiyatlara da satılmaz.
Belki birinin BX Augment Management diye bir şirketi vardır bxam.net'i almak isteyebilir. Belki....
natuka

kişi bu mesajı beğendi.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

bruuzh adlı üyeden alıntı

Zaten zorluk derecesini bilmemem ayıp olurdu benim gibi domain satan birisi için ben sade ce bu domainleri hafife alan arkadaşlara istinaden söyledim o şekilde yoksa 3 harfli sayısal domain bile bulunamıyor

Ek Olarak:

JumperTech adlı üyeden alıntı

Yöntemi var hocam illa el ile aramak değil ki, ama gerçekten çok işsiz adamlar var 1 adam 1den 999999 a kadar tüm domainleri alıyor anca arasında bir kaç tane kalıyor onlarda bazı yöntemle anca bulunuyor maalesef.

Nasıl bir yöntem bu acaba om atarsanız bilgimiz olsun detaylıca

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
domainler uçmuş :)
natuka

kişi bu mesajı beğendi.

natuka natuka Domainlere fısıldayanadam Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 216 / 276
  • Ticaret 54, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Kaçırdık demekki domainleri paylaşım için teşekkürler ayrıca domaine değer vermeyen bir toplum olarak elbette bunlarada para etmez gözü ile bakanların olması normal bir durum burada en azından harf domain leri söz konusu sayısal bir ilavede yok üstelik ya su şekilde bir domain olsaydı 1234.com yada 1234.net ozaman bu arkadaşlar ne tur bir yorum yapacaklardı konu okumadan anlamadan araştırmadan yazmak adet edinilmiş sorgulamak öğrenme eğilimidir yargılamak bilgi eksikliğidir. Paylaşım için teşekkürler hocam

Rica ederim hocam.Sizde biliyorsunuz ki numerik karakter barındırmayan 4 harf net,lerin düşmesi veya boşta bulunması çok zor.Kendi portfoyum oldukça kabarık ve daha pahalı domainlere yatırım yaptığım,açık artırmalara katıldığım için bu tür nadiren de anlık düşen domainleri arkadaşlarımızda yararlansın, yatırım yapsın diye paylaşmak istedim,ki buda her zaman mümkün değildir.
Ama arkadaşlara bunları anlatmaya çalışırken, domainler bekletmeye gelmediğii için kayıt edildiler.Zira konumda da acele edilmesini tavsiye etmiştim.
Bundan sonrada bu tür domainleri paylaşıp,laf anlatmaktansa isteyen arkadaşlara pm olarak paylaşacağım,4 harf .net 4 harf chinese premium.org domainleri.(a,e,u,i,v,o,) harfleri barındırmayan.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

Haberevi.com,net,org
BiletBudur.com
Kipirdak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al