ben, bir hosting firması bana yüzde bir ihtimal iphone verecek ya da flashdisk verecek diye çalışmam asla. ayrıca bu dediğiniz hediyelerin de alakası yok sektörünüzle. sitelerini bir firmaya emanet etmek önemli bir meseledir. şu anda burdaki konumda da tam bundan bahsediyordum. müşterilerinize firmanızın kalıcı olduğunu gösterecek şeyler vermelisiniz. hediyeden önce güven vermelisiniz. iyi bir destek ekibi sunmalısınız. paketlerin içerisinde de sektörünüzle alakalı küçük hediyeler verebilirsiniz tabi ki. örneğin size maliyeti olmayacak bir hediye olan let's encrypt ssl sertifikasını kurabilirsiniz müşterilerinize. bunu paketlerin altında ücretsiz ssl diye belirtmeniz ilgi çekecektir. ayrıca müşteri dosyaları sık sık yedeklemeniz yine önemli bir faktör. yllık alımlarda ücretsiz domain hediyesi de iyi sonuç verir. bunlar müşteri kazanmanız yolunda size çekilişlerden daha çok kazandıracaktır. başarılar. ayrıca fiyatları da uygun sunun ancak çok uygun olmasın mesela sınırsız host 1 yıllık 10 tl olursa ben size güvenmem açıkçası :D