2014 yılında üye olmuştum foruma yani 12 yaşındayken.Kendimce birkaç sitem vardı ve onlarla ilgileniyordum.Gerektiği yerlerde siz değerli büyüklerimden yardım alıyordum.Her ne kadar çok istisnai bir durum olsa da araştırmacı kişiliğim dolayısıyla hakkında ufak tefek bilgi sahibi olduğumu düşündüğüm konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyordum.Birkaç makale satışı yaptım,bazı değerli insanların projelerinde karınca misali de olsa katkıda bulundum.Kısacası çok verimli , etkileşimli ve değerli aylar geçirdim forumda. 8.sınıfa geçmemle beraber foruma , programlama öğrenmeye ve blog yazarlığına ara vermiş bulunmuştum.
Artık güzel bir lise kazandığım için önümde beni bu hobilerimle uğraşmama engel olacak hiçbir şey kalmadı.Yani tekrar aranızdayım sorularımla sizleri rahatsız edeceğim :p

Konu açmış olmamın sebebi ise şu :
Bu forumda herhangi bir şekilde iletişim kurduğum insanların çoğu hatta neredeyse tamamı yaşıma bakmaksızın sanki kendilerinin yaşıtıymışım gibi cevap verip fikirlerime saygı gösterdi.Bu yüzden üstüne alınan herkesten teşekkür eder iyi akşamlar dilerim :)