freelance iş ilanları

Backorder ile ilgili soru

14 Mesajlar 1.746 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

brba brba Buraya Reklam Alınır Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar,

Bir alan adı için backorder yapmak istiyorum fakat kafama takılan bir soru var. Godaddy'den backorder yaptım diyelim ve benim dışımda x kişi daha aynı alan adı için backorder yapmış olsun. Bu durumda alan adı açık arttırmaya mı çıkar? Çıkarsa ve arttırmayı kaybedersem backorder hakkım yanar mı?

Teşekkürler...

wmaraci
reklam

53426 53426 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 28 / 31
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba ; godaddy backorder 15 gündür deniyorum şuana kadar başarılı olamadı. Sizden başka aynı firmada backorder yapan olursa alan adı açık artırmaya çıkar ve açık artırmayı kaybederseniz krediniz başka bir alan adın da kullanmak için hesabınıza geri yüklenir.

Ek Olarak: Eğer sizden başka birinin backorder yapmıyacağına inanıyorsanız veya o alan adını almak için yeterli bütceniz var ise dropcatch bu konuda çok başarılı.

• Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)
Backorder hakkı veriliyorsa denemekte fayda var. Bildiğim bir firma olduğu için ve fiyatını da uygun bulduğum için Godaddy'i tercih ettim. Dört harfli com uzantılı bir domain için şansları nedir görelim bakalım. :)

sedatbey21 Bilgilendirme için teşekkürler...
53426

kişi bu mesajı beğendi.

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)

brba adlı üyeden alıntı

Backorder hakkı veriliyorsa denemekte fayda var. Bildiğim bir firma olduğu için ve fiyatını da uygun bulduğum için Godaddy'i tercih ettim. Dört harfli com uzantılı bir domain için şansları nedir görelim bakalım. :)

Maalesef ki 4 harfli com için şansınız yok kadar az denememenizi tavsiye ederim. Çünkü sizden başkası da backorder yapacak açık arttırmaya çıkacak böylelikle. Domaini pm atarsanız açık arttırmada en az ne kadarı gözden çıkartmanız gerektiğini söylerim. Şöyle ki dgkj.com ise 200$ minimum muno.com gibi ise 400$ minimum olur. Sesli ve sessiz harflerin dizilimi üzerine.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)
bruuzh Tecrübeye dayanarak mı söylüyorsunuz yoksa tahmin mi?

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)

brba adlı üyeden alıntı

bruuzh Tecrübeye dayanarak mı söylüyorsunuz yoksa tahmin mi?

Tecrübe eğer açık arttırmaya çıkarsa ki %100 oranla çıkacak.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
sevgili arkadaşlar , backorder konusunda sitede en tecrübeli arkadaşım diyebilirim ve tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum .

Go Daddy en az 15 tane backorder yaptım yüzde 95 başarısız sonuç hiç yakalayamadı bilginiz olsu go daddy kesinlikle tavsiye etmiyorum

Öncü de başarısız back order sistemlerinden biri tercih etmenizi pek tavsiye etmiyorum

Natro kesinlikle bu saymış olduğum back order sistemlerinden en güzel ve en iyisi .Natro ile en az 20 tane başarılı back order gerçekleştirdim tabiki bunların dışında başarısız olduğu da oldu ancak yukarıda belirtilen firmalara göre 100 kat daha başarılı daha profesyonel ayrıca paranız yanmaz hesabınıza oluşturulmuş sanal kartınıza kredi para olarak yüklenir. bunun dışında söyle bir tecrübe mi de aktarmak istiyorum kur farkından dolayı doların yükselmesiyle sanal kartıma yüklenen parada yeni bir backorder yapmak için 1.5 tl gibi bir fark oluştu yardım merkezinden arkadaşlara ulaştım aradaki kur farkından dolayı oluşan 1.5 tl yide yatırarak yeni bir backorder yapmamda yardımcı olmuşlardı buda benim çok hoşuma gitmişti açıkcası. birde Natro da sadece bir kişi aynı domaine backorder yapabilir.

Drop Catch son zamanlarda nerede harika domainler var hepsi Drop Catch tarafından yakalanıyor şu anda en profesyonel sistem bu firmada sıkıntı şu @Natro da ki tek kişi domaine backorder yapamıyor isterse 2 kişi isterse 100 kişi aynı domaine backorder yapabilir ve dROP cATCH yakalarsa açık artırmaya çıkar , en çok parayı verende domani alır arkadaşlar benim tecrübelerim bunlar teşekkür ederim .
brba

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)
aktuelsöylesi Hocam Natro'dan nasıl backorder yapılıyor. Şuan paneldeyim fakat backorder ile ilgili bir şey bulamadım. Link atar mısınız rica etsem?
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
backorder yapmak istediğiniz domaini ana sayfada bulunan domain arama search kısmından arayın backorder tercihleri çıkıyor brba

• Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Turkiye Yatirim
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 17 / 47
  • Ticaret 3, (%100)
Söylediğiniz gibi yapıp sepete attım. 44 tl gibi bir ücret çıktı. Tüm ücret bu kadar mı? Başarılı olunması durumunda ilave ne kadar ödeme alacaklar bir fikriniz var mı?

Ek Olarak: @[aktuelsöylesi](userid:39193) Etiketlemeyi unutmuşum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al