aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

natuka :) insan yorum yaparken neden nickine , açtığı başlıklara bakmaz değil mi 3EBilisim ?
natuka ki ; domainlere fısıldayan adam .

bende yazıyım ama bu domain de benim
butikmarket(.) com isterse satışa sunulabilir

aktuelsöylesi zaten sorun orda ben yorum yazarken nickine ve verdiği öneriye baktım , ve rencide edici bir dille yazmadım yorumu , biraz tebessüm ekleyerek dile getirdim.
İşte ben domain önerisi verecek olsam alınmış bir domaini vermezdim , veya bu domainler olmazsa tutmaz site diyerek piyasaya domain sürmezdim :) neyse iyi forumlar

Ek Olarak:

natuka adlı üyeden alıntı

3EBilisim
E-ticaret açacaksınız,belli bir bütçeyle girmelisiniz,bunlardan en önemlisi tabiki ismi cismi yani domainin ismi.
Boştaki bir domainle bu işe girerseniz ne kadar ön sırada olursunuz veya arandığında bulunabilirsiniz?
Yoksa biraz daha iyi bir isme para yatırarak daha önlerde olmayımı hedeflersiniz?
Bu domainler tabiki boşta değilller ve tarafımdan satılıklardır.
Konu sahibi arkadaşımız ilk konuyu açtığında,beyin jimnastiği vs gibi başlık yoktu,yani boşta domain önerisi gibi bir başlık yoktu,satın almak gibide bir şey anlaşılıyordu,ben de o ara konuya yazmıştım.

@[natuka](userid:42885) sizi rencide edici bir dille yazmadım yorumu öyle algılandıysa kusura bakmayın .
konu başlığı ve değişimi veb enim konuya sonradan dahil oluşumdanda kaynaklandı .