Karsavarx adlı üyeden alıntı

1000- 1500 ise asus un yeni modeli zenfon 3 u falan bekle. Bekleyemem dersenizde ben mi5 derim. Cok kaba degil. Ios gibi tum uygilamalar ana ekranda. Cerceve orani daha iyi vs..

Tahmini olarak Ekim'in sonunda çıkması bekleniyor.
Zenfone 3 serisinde deluxe 3 çok hoşuma gitti ama onunda fiyatı 800$
Aynı zamanda normal modelin 380$ olması bekleniyodu ama bu aralar dolar uçtu büyük ihtimal 1600+ ile girecek piyasaya.

Mi 5 neden bilmem ama benimde hoşuma gidiyor daha çok :)

mhmtyc adlı üyeden alıntı

@Maybe asus için neden öyle dediniz bilmiyorum ama zenfone 5 i kendim kullanıyorum vatan dan aldım mikrofonu arızalı idi birkaç konuşmadan sonra farkına vardım 3-4 gün sonra gidebildim hemen test edip değiştirdiler sonra yenisini aldım sorunsuz kullanmaktayım ilk çıktıktan 1 ay sonra felan almıştım kardeşime de zenfone 2 laser çıktığında onu aldım oda sorunsuz kullanıyor telefonu çok yere düşüren biri olarak hiç bir sorun çıkarmadı bana ama sürekli koruyucu camı çatlatıyorum düşürmekten kendi camı çatlamadı daha ama bu gidişle oda kırılır :)

Ek Olarak: ama şu da var diğer telefonu hiç kullanmadım bilmiyorum da biraz da şans faktörü var bazen sorunlu olabiliyor aradan çıkıyor oda sana geliyor benim ilk başta aldığım gibi telefon hiç bir şeye maruz kalmadan(düşürme vs) direk arızalı çıkmıştı

Maşallah diyelim nazarı vardır belki de :)
Teknolojide şans olayına inanıyorum hocam bende :)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Teknosa fikrinde katılıyorum; ancak asus için farklı düşünüyorum, kılıfına uydurursanız yeni telefonu pat diye gönderiyorlar.

Ben garanti olarak asusuda sevmiyorum hocam garanti bütünlüğü gibi saçma sapan işleri var.
Ama dediğiniz gibi kılıfa uydurmamız gerek.Ben uydurmadım dürüst oldum kaybettim.
Zaten hep öyle değil mi dürüst adam kaybediyor :( Hüzünlendim şimdi. :p