wmaraci reklam
lidertakipci

Zamanımı değerlendireceğim birşey arıyorum

6 Mesajlar 526 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Merhaba arkadaşlar zamanımı değerlendireceğim geliştirebileceğim bir şyler arıyorum bana ön ayak olurmusuunuz ne yapabilriim ?
SunTeknoSistem

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
reklam

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle açık bir sorunun cevabı zor. Bütçen var mı yada bütçesiz sıfırdan bir şeyler mi yapmak istiyorsun?
Girmek istediğin alan nedir ? Tecrüben nedir? yabancı dil bilgin nedir? gibi bir dünya kriter etkiler.

Saten buradaki önerilerin %99 nu sen düşünmüş ve yukarıda belirtiğim kendince yetersizliklerden dolayı girişmemisindir.

Kısaca bu sorunun cevabı sende.

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
OzFirat Merhaba zamanınızı eğitim alıp öğrenmekmi ? web sitesi kurmakmı ? yoksa var olan bir forumvb siteye yardım ederek birşeyler öğrenmekmi :) isteğinize 1 örnek verirmisiniz

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Takipteyim. Vereceginiz detaya gore belki yardimci olabilirim.

wmaraci
wmaraci

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Tüm dillerde kendini geliştir.İngilizce, Almanca, İspanyolca vs...Hepsi birer altın bilezik...TL'ye çevirmesen dahi (yabancı dilde bir reklam tıklaması alan site kazancı 0.50 TL Türkiyede 0.05 TL)her bir dil ufkunu açar.Bir dil bir insan iki dil iki insan.(yabancı dil yurt dışında öğrenilir diyenlere kulak asma bu arada...onlar çok zor öğrenilir demek istiyorlar...)

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Bir meslegim var. Bir tane internet sitemde var. Butceye gelince cok fazla ayirmak iatemiyorum aylik 100 150 200 ayiriim ama ben kendim bir seyler yapip elde etmek istiyorum.. Ingizlicem var. Bunun yaninda evet ispanyolcayada baslamak istiyorum ama zamani var. Birseyler yapip amacim omurluk bana gelir kapisi olsun. Ilk etapdaki dusuncem onlinemagazadan sistem alip sanal magaza kurmkati ama baktimki gelis fiyatlari cok fazla vazgectim. Depo ac veya sirket kur da calisamiyacgm icin o isten vazgectm.. Okumayi ogrenmeyi sviyprum yani bazi seyelri okuyup ozgun olarak kendi cumlelerimle yazabilirim ama neye bakfiysam pek fazla bana ilgi cekici gelmedi. Emeklerim zamanim bosa gitsin istemiyorum. Boyle yani. Kafamda bir alan yok iste burda takilip kaliyorum. Birtane video birlestirerek kazanc elde etigim youtube kqnalim var in duzene kotdum yavaatan buyuyor bir tanede oGun kanalim var onada video yapiyorum ama guclu bir seye sahip olmak istiyorum ve kendi cabalarimla bunu ben yaptim diyebilmek iatiyorum.

Ek Olarak: @[Victoryksk](userid:57601) @[yb79](userid:38950) @[SunTeknoSistem](userid:67815) @[fortehk](userid:64131)

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al