wmaraci reklam

İnternet üzerinden ciddi anlamda para nasıl kazanılır?

29 Mesajlar 3.990 Okunma
wmaraci reklam

kafka123 kafka123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** O**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 57 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Konu başlığı biraz klişe gibi oldu ama bence oldukça önemli bir konu. Şu anda internet ve medya ile alakalı bir bölümde okuyorum. 3-4 yıldır da internet üzerinden gerek makale yazarak gerekse de internet sitelerim sayesinde oldukça para kazandım. Ancak bu kazandığım paralar hep ufak ihtiyaçlarımı gidermek üzerineydi ve düzenli değildi. İnternet üzerinden para kazanmanın neredeyse her yolunu biliyorum. Fakat bu işin içine girip ciddi anlamda para kazananlardan tavsiyeler almak istiyorum. Sadece kendimizi internet üzerinden para kazanmaya odaklayarak yani tüm zamanımızı sanki gerçek bir işte çalışıyormuş gibi harcayarak ciddi miktarda paralar kazanmanın yollarını bizlerle paylaşmanızı istiyorum. Bunun hem bu işe sıfırdan başlayanlar hem de bu işin içine girmiş ancak doğru düzgün paralar kazanamamış kişiler için de oldukça yararlı olacağını düşünüyorum. İnternet üzerinden para kazanmanın tıpkı diğer işler gibi kolay olmadığını biliyorum. Pek çok sitelerde görmüşsünüzdür. İnternet üzerinden para kazanmanın çok kolay olduğunu filan söyleyip duruyorlar. Hiçbir şekilde kolay para kazanılmaz ve kazanan kişilerde bir süre sonra zaten o parayı da kaybederler. Konuyu biraz fazla uzattım kusura bakmayın. Şu an sizden yani bu işin içine girip işini severek yapan ve bundan da para kazanan kişilerden verebilecekleri tüm tavsiyeleri vermelerini istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler. :D

wmaraci
reklam

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)
Hocam ben ciddi anlamda kazanmıyorum ama kazanan olsa da söylemez bu devirde ne yapacaksan kendin düşünüp yapacaksın. Gel böyle böyle yap para kazan diye kimse söylemez sana.
kafka123 USD

kişi bu mesajı beğendi.

OXSoft OXSoft Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek P. Danışmanı ve Develop.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 9 / 61
  • Ticaret 5, (%80)
Ufak bir tavsiye hiç bi zaman yapamazsın deyipte gülüp geçtiklerinde vazgeçme, ve asla ama asla kolayı başarmaya çalışma en zorunu kimsenin yapamadığı için uğraş.
kafka123 USD

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** O**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 57 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

scobur adlı üyeden alıntı

Hocam ben ciddi anlamda kazanmıyorum ama kazanan olsa da söylemez bu devirde ne yapacaksan kendin düşünüp yapacaksın. Gel böyle böyle yap para kazan diye kimse söylemez sana.

Benim amacım orjinal bir şeyler yapmak ki günümüz sitelerinin en büyük sorunu da bu bence. Orjinallik anlamında çok fazla site ya da iş yok. Hepsi copy-paste tarzı işler. Sadece işin temelleriyle ilgili şeyleri öğrenmek bile yararlı olabilir. Çünkü bir işin temeli oldukça önemli.

Ek Olarak:

OX-Soft adlı üyeden alıntı

Ufak bir tavsiye hiç bi zaman yapamazsın deyipte gülüp geçtiklerinde vazgeçme, ve asla ama asla kolayı başarmaya çalışma en zorunu kimsenin yapamadığı için uğraş.

Bu güzel tavsiye için teşekkür ederim. En zoru başarmak için oldukça kararlı olmakta kararlıyım. Başkalarının gülmesi filan da umurumda değil sadece doğru bildiğim şeyler üzerinden bir şeyler yapmak istiyorum. Yapmaktan zevk almadığım işler de çalışarak hayatımı harcamak istemiyorum. İşim zor da olsa sevdiğim iş olsun önemli olan bu.

wmaraci
wmaraci

OXSoft OXSoft Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek P. Danışmanı ve Develop.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 9 / 61
  • Ticaret 5, (%80)
Bunun için bir ekip kurmak gerekki türkiyede bu potansiyelde bir ekip görmüyorum bende ekip arkadaşları arıyorum fakat henüz bulamaadım :)
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** O**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 57 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam şu an bir arkadaşım ile bir sitemiz ve ekibimiz de var. Oldukça da güzel yerdeyiz. Hatta yakında yeni sistemize geçiş yapacağız. Özel tasarım bir site hazırladık kendi zevklerimize ve ihtiyaçlarımıza göre. Şu an hazırda bir ekibimiz var. Ancak şu sıralar düzenli yazan bir kadromuz yok. Yakın zamanda yeni sisteme girince ekipçe çalışmalarımıza başlayacağız. Ekibimiz de şu an 9 kişi.

soloturk soloturk Facebook reklamları ..... Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Facebook Reklamları
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 37 / 109
  • Ticaret 23, (%100)
Admob ile çok güzel kazanabilirsiniz.
Youtube ile kazanabilirsiniz.
Web site ile kazanabilirsiniz.
Sosyal medya reklamlarından kazanabilirsiniz.

Düşündükçe çok var, 4 haneli kazançlar istiyorsanız üzerinde çalışmanız gerekir. Kimse de şunu yapıyorum diye paylaşmaz sanırım, ama böyle konu başlığı halinde paylaşılması fikir verir herkese..

keremg keremg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek AR-GE
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 100 / 92
  • Ticaret 12, (%92)
Konuyu Takipteyim hocam..

Ek Olarak: Youtube iyi kazandırıyor. (denemedim öyle diyorlar :) )

ozerilter ozerilter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 38 / 24
  • Ticaret 9, (%100)
harika bir fikir ve çalışma ile olacak bir şey bence. sourtimes.org nasıl kuruldu hatırlayalım.

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
Kendin reklam firması kurabilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al