Arkadaşlar yazıma şöyle başlamak istiyorum:

Bu oyuna 3 arkadaş 8/9 yıl öncesinde başlamıştır, herşey güzeldi eğleniyorduk ve oyun sarıyordu. 3 Kafadar hırs yapıp ben bu itemi yaptık ben şu adamı yatırdım ben şu kadar level oldum vs. Tabii masa başında dirsek çürüttüğümüz zamanlar, diğerlerinden üstün olcaz diye bütün gün sağdan soldan hile aramalarımız...
Konuya dönecek olursa oyun Malezya'nın elindeyken güzeldi. Şimdi ise işin içine yine ABD girdi Malezya oyunun tüm haklarını devretti. Oyunda bir anda map(harita) değişmesi oldu ardından Premium çeşitleri artmaya başladı Platin, DC Pre ... Scroll satışları artmaya başladı, walkry falan filan derken oyun tamamen paraya döndü. Yani parayı basarsan oyunun en iyisi sen oluyorsun, şimdilerde USKO kazanamayında JAPKO - Koreko - TaiwanKo vs. çeşitleri çıktı. Oyunu bırakalı 2-3 ay oldu ve Rabbime şükürler ediyorum. Zamanında aynı hataları bizde yaptık. Hiç premium vs. alışım olmadı ama gb(gold bar) için minimum 400 tl yatırmışımdır bu oyuna. Sonra noldu ilk char "999 Days Ban" - diğer char "Sınırsız Ban" yani 400 TL = ÇÖP

Not: Oyuna başlamak çok zevkli ama bırakmak çok zordur. ;)