cavoz adlı üyeden alıntı

ben başlangıç düzeyinde olacağım ama dediğiniz çok olası gelmiyor. yani öyle olursa müfredat nasıl bitecek? benim daha çok aklımı karıştıran şu. kursa gittik ve üzerimize düşeni de fazlasıyla yaptık diyelim, sonra aklımızdaki bir yazılım projesini hayata geçirmek istedik, standardın üstü bir program yazmak istedik, bunu yapabilecek birikimimiz olacak mı kurs sonunda. benim için önemli olan bu. ancak bu tip yorumları okuyunca da gözüm korkuyor işte. halk eğitimde alınacak bir kurs bilge adam düzeyinde olur mu olmaz mı o da şüphe uyandırıyor malesef. fikirleriniz için teşekkür ederim.

bilge adam'da müfredat süresinde esneklikler yapılabiliyor. Ben ve ailemden bir kaç kişi gitti, hep aynı olayla karşılaştık. konular işleniyor, biz çabuk öğreniyoruz. ilk başlarda geriden gelenlerle aranızdaki fark anlaşılmıyor ama konular ilerledikçe aranız açılıyor ve hoca ağırdan almaya başlıyor ama bu seferde siz sıkılmaya başlıyorsunuz. halk eğitim kurumlarını hafife almamak lazım bence. ben asp bilgimi halk eğitimden öğrendim ve şuanda kendi blog sistemimi kontrol paneline kadar yapabiliyorum.

http://www.ozkaradas.com