wmaraci reklam

Knight Online GB Kasma Yöntemleri 2016

8 Mesajlar 2.673 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sefakurucom sefakurucom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Master / Teknik Servis Personeli
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Knight Online GB kasma yöntemleri

Hepsi bizzat kendim tarafından tecrübe edilmiş bir bir yazdığım her maddede gözlerim patlarcasına da olsa oyun içi GB kasmıştımdır sizlerde bu yöntemleri deneyerek oyun içinde rahat GB kasabilirsiniz. Bir sonraki yazımda Clan olarak nasıl daha fazla GB kasılır bunu değerli okuyucularımı anlatacağım.

1. Ticaret Yapmak

Eğer fazla oyun başında duramıyorsanız sizin için en ideal yol ticaret yapmaktır. Oyunda pazar alanı olan “Maradon” bölgesine geçerek en çok satılan eşyalarıdır genellikle “Rogue” eşyalarıdır ucuza gördüğünüz eşyaları az bir kar payı kurarak uzun vadede iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Ticaret yöntemi çoğu oyuncunun yaptığı Knight Online GB kasma yöntemidir.

2. Maden İşçisi Olmak

Eğer ilk yöntemde dediğimiz oyun başında sürekli kalamıyorsanız bu bahsedeceğim yöntem pazar gibi rahat bir yöntem değil oyuna belirli aralıklara bakmak zorundasınız. Neyse fazla uzatmayalım yönteme geçelim. Eğer premiumsuz olarak yapacaksanız bu işi hiç yapmayın baş ağrısından başka bir şey getirmez. Bahsedeceğim yöntem de öncellikle Golden Mattock almak zorundasınız veya DC Premium servisini satın almalısınız. DC Premium ile ücretsiz Golden Mattock gelicektir.

Golden Mattock ile madende kazı yapmaya başladığınızda 10 dakika’da bir invertory(çantanız) dolacaktır. Invertorynize gold voucher düşecektir. Bunları kırdığınızda içlerinden düşen BF Taşları, Kırmızı Yeşil Mavi kutularla uzun vadede iyi bir kar edebilirsiniz.

3. Cz’deki Aoc Slotu

Oyunda en çok para kasılan noktalardan birsii eğer oyuna yeni başladıysanız burda para kasmayı şimdiden hayal edebilirsiniz. Çünkü burası otopark ağaları gibi çoktan kapılmış durumda dönmedik hile hurda yok. Eğer ben kendime güveniyorum derseniz slota vermem derseniz 1 ay sonra baya bir para kasabilirsiniz. Oyundaki en iyi BUS düşen slotlardan bir tanesidir.

4. +8 Yakmalık Slotları

Oyunda herkes birbirinden üstün olmak için çabalıyor bununla birlikte herkes item upgrade yapmaya çalışıyor. Oyunda en çok yakılan itemler +8 yakmalık itemlerdir. Bu slotlar maradonda Lycan ve türlerini keserek kasabilirsiniz. Ama buraya 80+ char ile gelirseniz kutuların açılmasını beklemeyin en ideal level 58’dir. Oyunda en çok tercih edilen gb kasma yöntemlerinin arasındadır.

5. Cardinal ve CZ Cardinal Slotları

Bu Cardinal dedikleri monsterlardan 100 k ederinde bir item çıkmaktadır. Bu itemleri çıkartarak biriktirip sattığınızda iyi bir gb kasma yöntemlerinden bir tanesidir. CZ biraz daha şatafatlıdır giden gelen çok olur sürekli başında olmanız gerekir bu slotlarda her zaman olduğu gibi rakibiniz çok olacaktır oyundan gözünüzü ayırmayın.

Daha fazlası için bu konu ile ilgili makaleme göz atabilirsiniz.
Kaynak: http://www.sefakuru.com/oyun/knight-online-gb-kasma-yontemleri/

Sağlık Blogu Adresim: www.sefakuru.com
wmaraci
reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Sene 2016 olmuş hala knight oynayan var mı yahu :)

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Bundan 2-3 sene önce tekrar başlamıştık sabahtan akşama kadar Deru dönerdik güzel drop atardı akşama kadar dc premium ile en az 10 shard düşerdi güzel kar ederdim.

• Üyelik 15.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Roycolt adlı üyeden alıntı

Sene 2016 olmuş hala knight oynayan var mı yahu :)

var kardeşim ama şu şekilde oynayış var eski knight online oyuncuları çil gibi pvp serverlara doluştu 8.000 online'lı pvp serverlar var

Ek Olarak:

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Bundan 2-3 sene önce tekrar başlamıştık sabahtan akşama kadar Deru dönerdik güzel drop atardı akşama kadar dc premium ile en az 10 shard düşerdi güzel kar ederdim.

hala deruda partiler oluyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
2003 den beri oynadım 2015 e kadar üniversiteye başlayınca 2015 de kafamdan sildim. 1 Yıldır Yazılım öğrenmeye başladım. Geriye dönüp baktığımda içimde pişmanlık oldu.12 Yıldır PK atacama oturup yazılıma yoğunlaşsaydım şuan 12 yıllık yazılım tecrübesine sahip olacaktım. Size tavsiye uzak durun gerçekten faydası yok.
sefakurucom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Doğru demişsiniz blueblood

Unstopables Unstopables Unstopables WM Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 43 / 54
  • Ticaret 21, (%100)
ne günlerdi hep org mage ile ne hoplatırdım:) Nova üstü nova elixsirim varıdı ligthing şoklardım milleti.

biz oynarken haberlere çıkınca knight yok intahar etmiş yok okulda raptor saplamış.
şimdilerde lol diye saçma bir oyun var haberlerde e spor diyorlar. kanımca knight online yanlış zamanda çıktı.
webmaestro3

kişi bu mesajı beğendi.

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
valla hocam, tavsiyem hiç bulaşma. Ben 5 yıldır oynamıyordum son 6 ayda geri döndüm. Ticaret yapmayı sevdiğim için beğenerek oynadığım bir oyundu ama, pazarı öldürüyorlar 4m aldığın raptoru 5m zor satıyorsun.

Maden desen artık eskisi gibi değil. Golden matrock ile kazdığında en iyi düşen item ts. oda 150k

Diğer seçenekler ise uğraş gerektiyor. Kim 2-3 saat Aoc veya cardinal döner? Hile hurda ile uğraşır slot dönerim diyorsanız, Gm sizi rahat bırakmıyor. Gerek ban listesi gerekse konuştuğum kosperler günde 1 char banlatıyorlarmış. Kısacası buda değmez.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al