yasin66 adlı üyeden alıntı

50 k erişimi 30 tl ye satmaktayım

Verimi ne olur bilemiyorum.Verim derken kullanıcı profili ve kişi sayısından bahsediyorum.

ferzileyto adlı üyeden alıntı

[QUOTE=yb79;2151220]Bunu denedim ancak sadece içerik beğeniliyor.Sayfaya üye olan olmuyor

Valla şöyle oluyor bu olay bende, paylaştığım içeriğe ortalama 2k beğeni geliyorsa sayfaya da organik olarak kendi rızası ile hemen hemen en az 100-200 like geliyordu. Ayrıca facebookun şöyle de bir güzelliği var idi, gönderiyi beğenenleri sayfanı beğenmeye davet edebiliyorsundu, ben de 2k beğenenlerin teker teker hepsini sayfaya davet ettiğimde en az 400-500 like daha sayfa beğenisi aldımdı.

Eskiden olan bu işlem şimdi de olsa dediğinizi yapardım ancak şuan böyle bir seçenek yok.
14 Kuruştan sayfa beğenisi almaya razıyım ama aynı reklamı verdiğimde 38 kuruştan abone çektiğimi görünce reklamı iptal ettim.Olacak iş değil.14 kuruştan 100 üye çektim, 22 kuruştan 200 üye en son baktım 38 kuruştan üye çekiyorum.Reklam aynı reklam, sayfa aynı sayfa...Bu yüzden facebook'a reklam vermeyi durdum.14 kuruş bütçemi zorlarken, 30 kuruşlu rakamlar ile istediğim üye sayısına (20-30 bin) ulaşmam 5-6 aylık zaman içerisinde mümkün görünmüyor.En azından öyle bir bütçem yok daha net bir ifade ile.
İşin güzel yanı sponsor face reklamı ile gelen üyelerimin %65'i üniversite mezunu %55 bayan.

Ek Olarak: 17 Ekim itibarıyla 1 beğeni 1 kuruşa kadar düşmüştür.